Yurt dışından ikinci el iPhone alıp kayıtsız kullanmak

WTFLLama

Kilopat
Merhaba yurt dışından eski ikinci el bir iPhone alıp (6S, 7 vs.) Türkiye'de kayıtsız bir şekilde 3 ay boyunca SIM kartımı takıp kullanabilir miyim? Hatta 1 yıla uzatıldı diyorlar. Yoksa illa sıfır telefon mu olması gerekiyor kayıtsız kullanabilmek için? Mevcut telefonum kırıldı yenisini alana kadar 3-4 ay idare etsin istiyorum.

Merhaba yurt dışından eski ikinci el bir iPhone alıp (6s, 7 vs.) Türkiye'de kayıtsız bir şekilde 3 ay boyunca SIM kartımı takıp kullanabilir miyim? Hatta 1 yıla uzatıldı diyorlar. Yoksa illa sıfır telefon mu olması gerekiyor kayıtsız kullanabilmek için? Mevcut telefonum kırıldı yenisini alana kadar 3-4 ay idare etsin istiyorum.

2. El Apple iPhone 6S 32 GB – Space gray | EASYCEP
2. El Apple iPhone 7 32 GB – Black | EASYCEP
Bunlardan alın arkadaşıma aldık sıfır gibi telefon geldi sapasağlam her şeyi çalışıyor touch ID vs.

2. El Apple iPhone 6S 32 GB – Space gray | EASYCEP
2. El Apple iPhone 7 32 GB – Black | EASYCEP
Bunlardan alın arkadaşıma aldık sıfır gibi telefon geldi sapasağlam her şeyi çalışıyor touch ID vs.
Plus modellere bakıyorum birde Bulgaristan'da bunların yarı fiyatına bulunabiliyor, fazla para harcamak istemiyorum geçici bir telefon için. Sadece 3-4 ay idare etmesi için alacağımdan kondisyonu vs. çok umurumda değil. Tabi 1 yıla kadar kayıtsız kullanılıyorsa daha çok da idare etmesi iyi olur 😅

Plus modellere bakıyorum bir de Bulgaristan'da bunların yarı fiyatına bulunabiliyor, fazla para harcamak istemiyorum geçici bir telefon için. Sadece 3-4 ay idare etmesi için alacağımdan kondisyonu vs. çok umurumda değil. Tabi 1 yıla kadar kayıtsız kullanılıyorsa daha çok da idare etmesi iyi olur 😅

Kayıtsız telefon eninde sonunda IMEI çalınıyor attırsan bile o yüzden bence biraz fazla ver IMEI gitmeyecek ve yurt içi bir telefon al.

Kayıtsız telefon eninde sonunda IMEI çalınıyor attırsan bile o yüzden bence biraz fazla ver IMEI gitmeyecek ve yurt içi bir telefon al.
IMEI çalınması durumunu bilmiyordum, nasıl olabilir ki? Bir kaç ay kullanacağım için böyle bir şanssızlık gelmez herhalde başıma. İkinci elde kayıtsız kullanabiliyor muyum kullanamıyor muyum bunu öğrenmek istiyorum.

Merhaba yurt dışından eski ikinci el bir iPhone alıp (6S, 7 vs.) Türkiye'de kayıtsız bir şekilde 3 ay boyunca SIM kartımı takıp kullanabilir miyim? Hatta 1 yıla uzatıldı diyorlar. Yoksa illa sıfır telefon mu olması gerekiyor kayıtsız kullanabilmek için? Mevcut telefonum kırıldı yenisini alana kadar 3-4 ay idare etsin istiyorum.
Hocam telefon sıfır olsaydı 3 ay kullanabilirdiniz de ama ikinci el olmaz.
Bu arada kaç tl vereceksiniz ki? Android telefon alın türkiyeden neden illa iphone?

Yeni konular

Geri
Yukarı