Yurt dışından MacBook Pro getirtmek

Arkadaşlar babam yurt dışına çıktı laptop isteyeceğim sizce MacBook mu yoksa Gaming laptop mu istemeliyim çok fazla oyun oynamıyorum sadece Minecraft ve arada arkadaşlarım istediği için Roblox giriyorum isteyeceğim konfügrasyon TR de 66.000 TL ama dolardan çevirince 40k oluyor sizce MacBook mu yoksa Gaming laptop mu istemeliyim?

Minecraft ve Roblox için gaming laptop fazla kalır. MacBook al derim, oyun oynamak istersen ileride Series X veya bütçene göre PS5 alırsın. Tüm bunlara ek olarak MacBook'u herhangi bir dalda iş yapmak için kullanmayacaksan o kadar para vermene de gerek yok. M1 Air civarı bir ürün yetecektir.

Arkadaşlar babam yurt dışına çıktı laptop isteyeceğim sizce MacBook mu yoksa Gaming laptop mu istemeliyim çok fazla oyun oynamıyorum sadece Minecraft ve arada arkadaşlarım istediği için Roblox giriyorum isteyeceğim konfügrasyon TR de 66.000 TL ama dolardan çevirince 40k oluyor sizce MacBook mu yoksa Gaming laptop mu istemeliyim?
Hangi model macbook istiyorsunuz?

Grafik tasarım kodlama veya diğer iş için kullanacaksanız evet öneririm çökme derdi vs. yok

Eğer amacınız oyun ise macbooka yönelmeyin

ve ayrıca macbookda önemli olan ramdir baktığım üzere alacağınız macbook da 16gb ram var fazlasıyla işinizi göreceksiniz dediğim gibi iş amaçlı kullanacaksanız ''Macbook'' tercih ederim.

Grafik tasarım kodlama veya diğer iş için kullanacaksanız evet öneririm çökme derdi vs. yok.

Eğer amacınız oyun ise macbooka yönelmeyin.

Ve ayrıca MacBook'da önemli olan RAM'dir baktığım üzere alacağınız MacBook da 16 GB RAM var fazlasıyla işinizi göreceksiniz dediğim gibi iş amaçlı kullanacaksanız "MacBook" tercih ederim.

32 GB RAM'li modeli alacağım alırsam 5 sene kullanmak için ayrıca genelde3 D tasarım için kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı