Yurt dışından MSI RX 480 alınır mı?

Almanya'dan bir akrabam sayesinde ekran kartı getirteceğim. Ekran kartı bu: MSI RADEON™ RX 480 GAMING X 8GB (V341-003R) (AMD, Grafikkarte). Sizce getirtirken bir sorun olur mu? Benim sistemimde bir uyumsuzluk olur mu? Ve sorunsuz çalışır mı? Çok kararsız kaldım. Risk almaya değer m bilmiyorum ama burdan Rx 470 4 Gb ı almak varken yurtdışından Rx 480 8 Gb alabiliyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı konu 99999 kez açıldı ve cevaplandı. Ama biz yine de yazalım. Yurtdışından ürün alacaksanız Amazon.com veya Amazon.de tercih ederseniz gümrükte sıkıntı çıkmaz. Ben Msi rx 470 gaming 4 aldım amazon.com dan. Hatta tüm kasayı Amazon.com ve amazon.de üzerinde. Topladım hiçbir sorun çıkmadı.

Ayrıca işlemcinizi her zaman belirtin ekran kartı tavsiyesi isterken.

IMG_4113.PNG
Sisteminiz nedir?
Aynı konu 99999 kez açıldı ve cevaplandı. Ama biz yine de yazalım. Yurtdışından ürün alacaksanız Amazon.com veya Amazon.de tercih ederseniz gümrükte sıkıntı çıkmaz. Ben Msi rx 470 gaming 4 aldım amazon.com dan. Hatta tüm kasayı Amazon.com ve amazon.de üzerinde. Topladım hiçbir sorun çıkmadı.

Ayrıca işlemcinizi her zaman belirtin ekran kartı tavsiyesi isterken.
Belirli bir siteden getirmeyeceğim Akrabam kendi Türkiye'ye gelirken getirecek. Bu da sistemim.

Eki Görüntüle 217504

Belirli bir siteden getirmeyeceğim Akrabam kendi Türkiye'ye gelirken getirecek. Buda sistemim.
Sistem iyi. Önerim kasa ve PSU'yu ayrı alın. Ve akrabanız gelirken gümrüğe takılabilir. Bu yüzden ürünlerin kutularını açsın, yırtsın biraz, üstüne isim yazsın. Kasa gibi bileşenlerin üstüne de kağıt mağıt yapıştırsın.

Sistem iyi. Önerim kasa ve PSU'yu ayrı alın. Ve akrabanız gelirken gümrüğe takılabilir. Bu yüzden ürünlerin kutularını açsın, yırtsın biraz, üstüne isim yazsın. Kasa gibi bileşenlerin üstüne de kağıt mağıt yapıştırsın.
Sadece ekran kartı yurtdışından gelicek. Kasayı PSU yu kendim Türkiye'den alıcam. Ekran kartına bir şey yapmam gerekir mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı