Yurt dışından nereden GTX 750 Ti alınır?

Bütçe
1200

Nicat Özdemir

Decapat
Yer
Azerbaycan Bakı
Merhaba ekran kartımı GTX 750 Ti ile güncellemek istiyorum. Ancak Azerbaycan'da saçma sapan fiyatlar istiyorlar 750 Ti için. Zamanında 50-60 manattı AliExpress'de :D yurt dışından en ucuz nereden alabilirim 750 Ti'ı? GT 730 GDDR5 ASUS var onu da düşünmüyor değilim ancak pasif soğutucu kullandığından oyun için verimli olmaz diye düşünüyorum. Belirttiğim bütçede ekstra güç girişi istemeyen diğer alternatiflerinizi de yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ekran kartımı GTX 750 Ti ile güncellemek istiyorum. Ancak Azerbaycan'da saçma sapan fiyatlar istiyorlar 750 Ti için. Zamanında 50-60 manattı AliExpress'de :D yurt dışından en ucuz nereden alabilirim 750 Ti'ı? GT 730 GDDR5 ASUS var onu da düşünmüyor değilim ancak pasif soğutucu kullandığından oyun için verimli olmaz diye düşünüyorum. Belirttiğim bütçede ekstra güç girişi istemeyen diğer alternatiflerinizi de yazabilirsiniz.
Amazon.de de var fakat saçma fiyatlandırma mevcut

Bence 750Tİ artık alınmaz baya eskidi. Bende de aynı işlemci var RX550 ile kullanıyorum hem driver desteği var hem de daha güncel bir kart sana da öneririm. Sahibinden, Letgo gibi yerlerde 1-1.5 K arası bulabilirsin.

Vay be seneler önce 300 TL'ye AliExpress'ten almıştım. 2 sene götürmüştü beni, şimdi RX 570 var. Witcher 3, GTA 5 gibi oyunları 750 Ti sayesinde oynamıştım. Bu arada aldığım 750 Ti fena halde sigara kokuyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı