Yurt dışından PayPal hesabı açılıp Türkiye'ye para gönderilebilir mi?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, bir iş için PayPal hesabı şart ama Türkiye'de kullanılmıyor biliyorsunuz. Benim Polonya'da yaşayan bir yakınım var o kendisi oradan bir hesap açıp parayı bana gönderebilir mi?

Merhaba, bir iş için PayPal hesabı şart ama Türkiye'de kullanılmıyor biliyorsunuz. Benim Polonya'da yaşayan bir yakınım var o kendisi oradan bir hesap açıp parayı bana gönderebilir mi?
yok olmaz
kral beğenmedim demişsinde resmi olarak olmaz aracı uygulamalar kullancan onun için

Son düzenleme:
PayPal ile direkt alamazsınız galiba ama bazı aracı uygulamalar var. Bir de sizin PayPal açabilmeniz için taktikler var. O sizin PayPal'e siz de aracı uygulamayla banka hesabınıza falan aktarabilirsiniz. Detayını bilenler yazacaktır ben başlığını biliyorum sadece.

Ya arkadaşlar bir okuyun önce başlığa göre gelip yazıyorsunuz.

Bende onu biliyorum benim sorum başka.
aracı uygulama kullanacak işte polonyada ki arkadaş sana göndermek için en neyi yanlış anladım?

Ya arkadaşlar bir okuyun önce başlığa göre gelip yazıyorsunuz.

Bende onu biliyorum benim sorum başka.
Tamam hocam ben de cevabı verdim. Senin banka hesabına ulaşması son adım. Onun öncesinde PayPal hesabı açtığın nokta var zaten. 1. yolu Trendyol'dan falan İngiltere hattı (o2 hattı vb.) alıyorsun o numarayla da PayPal hesabı açabiliyorsun diye biliyorum. 2. taktiği ise şu sms gönderen sitelerden de halledilebiliyor sanırım.

Tamam hocam ben de cevabı verdim. Senin banka hesabına ulaşması son adım. Onun öncesinde PayPal hesabı açtığın nokta var zaten. 1. yolu Trendyol'dan falan İngiltere hattı (o2 hattı vb.) alıyorsun o numarayla da PayPal hesabı açabiliyorsun diye biliyorum. 2. taktiği ise şu sms gönderen sitelerden de halledilebiliyor sanırım.
Sana demedim onu zaten. Yani parayı elimize alırsak sorun yok demek istediğim şey şu abim kendisi PayPal hesabı açıp çekebilir mi benim parayı?

Yeni konular

Geri
Yukarı