Yurt dışından PC alınır mı?

Avrupa'da oturuyorsa, o ülkedeki Amazon fiyatlarını kriter kabul edebilirsin. Avrupa'da vergiler fiyat dahildir.

Amerika'da her eyaletin vergisi farklı. Kuzeninle görüşüp ondan fikir almanı öneririm.

Avrupa da veya Amerika da yaşayan kuzeniniz,abiniz,amcanız,dayınız yoksa saçma geliyor bana. Getirmek başlı başına mevzuat zaten gümrük vs kargo. Arkadaşımın abisi Amerika da yaşıyor bir kaç senedir pizzacı olarak zamanında gidip dönmeyenlerden kaçak yollarla yaşıyor. Kardeşine apple tablet getirmişti büyüktü baya burada ki fiyatı baya uçuktu.

Avrupa da veya Amerika da yaşayan kuzeniniz, abiniz, amcanız, dayınız yoksa saçma geliyor bana. Getirmek başlı başına mevzuat zaten gümrük vs kargo. Arkadaşımın abisi Amerika da yaşıyor birkaç senedir pizzacı olarak zamanında gidip dönmeyenlerden kaçak yollarla yaşıyor. Kardeşine Apple tablet getirmişti büyüktü bayağı burada ki fiyatı bayağı uçuktu.

Dayım, eniştem, kuzenlerim hepsi var hatta dayım 21Aralıkta gelecekmis buraya o sıkıntı degil
Amazon'da fiyatı 10.100TL TR'de en ucuz 12.200TL ama uçakla gelecek olan kişi için vergi ne kadar ödenir bunun cevabını bulamadım.

Dayım, eniştem, kuzenlerim hepsi var hatta dayım 21Aralıkta gelecekmis buraya o sıkıntı degil
Amazon'da fiyatı 10.100TL TR'de en ucuz 12.200TL ama uçakla gelecek olan kişi için vergi ne kadar ödenir bunun cevabını bulamadım.

Her yolcu beraberinde 430 Avro'ya kadar ürünü vergisiz getirebilir. Pratikte kutusuz şekilde getirilen elektronik ürünler için vergi talep edilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı