Yurt dışından PlayStation 5 almak

syncz

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba Almanya'dan PlayStation 5 almayı planlıyorum ve cihazı Türkiye'de kullanacağım için garanti hakkında pek bilgim yok. Uluslar arası garanti gibi bir şey var mıdır ve sizce ne yapmalıyım?
+ Bu cihazı neredeyse Türkiye'ye gelmeden 3-4 ay önce alacağım gümrük durumu vs. ne olur bu konu hakkındada bilgisi olan varsa cevaplarsa güzel olur.

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba Almanya'dan PlayStation 5 almayı planlıyorum ve cihazı Türkiye'de kullanacağım için garanti hakkında pek bilgim yok. Uluslar arası garanti gibi bir şey var mıdır ve sizce ne yapmalıyım?
Sony tarafina "eurasia garanti" olarak geciyor ve diger bolgelerden alinsa bile gecerli deniyor "eurasia" bolgesinden alinan "eurasia" bolgesinde garantili diye ama bu konuda sorun yasayan da cok insan gordum, Turkiye garanti sureclerinde. Fakat cihaz eger kronik sorunlu degilse garanti ile isiniz olmaz. O yuzden cok da aldisir etmeyin fiyat farki cok fazla ise.

Sony tarafina "Eurasia garanti" olarak geciyor ve diger bolgelerden alinsa bile gecerli deniyor "Eurasia" bolgesinden alinan "Eurasia" bolgesinde garantili diye ama bu konuda sorun yasayan da cok insan gordum, Türkiye garanti sureclerinde. Fakat cihaz eger kronik sorunlu degilse garanti ile isiniz olmaz. O yuzden cok da aldisir etmeyin fiyat farki cok fazla ise.

Açıkçası sorun yaşayacağımı sanmıyorum çünkü ilk başta yurt dışında bir kontrol edeceğim ürünü ama garanti yine de yaptırmayı düşünüyorum ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı