Yurt dışından satın alınan iPhone'un garantisinin durumu nedir?

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefon Bulgaristan'dan alınmıştır, iPhone 6. Bu telefonun garantisi sadece Bulgaristan'da mı geçerlidir? Burada bulunan Zorlu Center garanti sağlar mı?

Konu güncel.

Yardımcı olacak kimse yok mu acaba?

Garantiye gönderince kullanıcı hatası deyip yolluyorlar ama sanırım oradan alındığı için sadece orada geçerli olacaktır.

Garantiye gönderince kullanıcı hatası deyip yolluyorlar ama sanırım oradan alındığı için sadece orada geçerli olacaktır.
Anladım. Peki ithalat garantisi veren bir firmaya bağlı telefonu almakla farkı nedir? Sadece satın alınan ülkeler farklı oluyor. Fakat her iki cihazda yurt dışında üretiliyor.

Dostum Avrupa ülkesi olması gerekmiyor. Ben UAE'den aldım. Telefonun Avrupa'da satılması için yapılmış olmalı. Kutunun kalınlığına göre anlayabiliyorsun. Ben detaylı bir bilgiye sahip değilim fakat geziye katıldığımda gezi arkadaşlarım yardımcı oldular.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı