Yurt Dışından Türkiye Sunucusu Olan Oyunlara Nasıl Bağlanılır?

Zulamı hocam CS GO varken neden Zula zaten sistem gereksinimleri de yakın illede Zula diyorsan betternet var premiumlusunu bedavaya internette bulursun ama pingin 100'ün altında olmaz.

Kardeş şu betternet olayını detaylı anlatır mısın ya ben Almanya'dayımda Zula Türk versiyonunu oynamak istiyorum nasıl yapacağım detaylı anlatırsan iyi olur.
Türkiye'den Zula Europe'a girerken VPN kullanmıyor musunuz?

Peki yurt dışından Zula Türkiye versiyonuna nasıl gireceğiz.

Merhaba.
Yurtdışındayken Türkiye serverları bulunan oyunlara nasıl girerim? Fakat bana VPN programı demeyin zaten sınırlı sayı da Türkiye lokasyonlu VPN var onlarda ücretli. Alternatif lazım.

Merhaba kardeşim,
Ben de ispanya'dan oyuna girmeye çalışıyorum. Az önce öğrendim ki yapılabilecek tek şey IDC/Games – Tüm online oyunlarınız ücretsiz - MMORPG, MOBA, RTS. dan avrupa serverine üye olup indirmek. Maalesef sen türk serverine giremiyorsun ama arkadaşların avrupa serverine girebilir.

Bende yurt dışındayım ve şu an touch VPN diye bir uygulama var oradan Zula'yi oynuyorum. Touch VPN'i Microsoft Store'dan ücretsiz bir şekilde alabilirsin.
Bende yurt dışında yasiyorum ve su an touch VPN diye bir VPN kullanıyorum Microsoft Store'dan bedava indirebilirsin iyi calisiyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı