Yurt dışındayken aldığım Razer kulaklık arızalı çıktı

Sharian

Hectopat
Yazın work and travel programıyla Amerikada'yken Razer BlackShark V2 Pro modeli kulaklık almıştım oradan. Kulaklığı Amazon üzerinden 2.el olarak (Very good condition) aldım ve oradayken takıp denediğimde sorun yok gözüküyordu.

Ancak Türkiye'ye eve geldiğimde kulaklığın üzerinde bulunan şarj girişinin arızalı olduğunu fark ettim ve bundan dolayı kulaklığı şarj edemiyor ve dolayısıyla da kulaklığı kullanamıyorum.

Kulaklığı geri Amerika'ya gönderip iade etmeye çalıştığımda kargo bedeli kulaklığın ücretinden fazla çıktığı için böyle bir şey yapmam mümkün değil. Şimdi benim sorum, ben bu kulaklığı gerekirse üstüne biraz da para vererek Türkiye'de güvenilir olarak nerede nasıl tamir ettirebilirim?

Benim de huntman klavyem vardı, açıkçası garantisi biten ürüne Razer'in kendi teknik servisleri bir şey yapmıyormuş (Para versen dahi). 3. Kurumsal yerlere verebilirsin belki.

Herhangi bir telefoncu veya bilgisayarcıya götürsem çok da pahalıya patlamadan yapabilirler mi yoksa daha bir nasıl desem kurumsal bir teknik servis gibi bir yere mi sormalıyım?

Hocam varsa yakınlarda bilgisayar ve telefon tamiri yapan yerler var oralar ilgilenir yapacakları iş soketi söküp yeni soket lehimlemeleri.

Benim de huntman klavyem vardı, açıkçası garantisi biten ürüne Razer'in kendi teknik servisleri bir şey yapmıyormuş (Para versen dahi). 3. Kurumsal yerlere verebilirsin belki.
Zaten desteğine mail atıp sordum ama Türkiye içinde bir şey yapamadıklarını söylediler ne yazık ki.
Hocam varsa yakınlarda bilgisayar ve telefon tamiri yapan yerler var oralar ilgilenir yapacakları iş soketi söküp yeni soket lehimlemeleri.
Benim endişelendiğim kısım cihazın tabiri caizse 'içine etmeleri' ama herhalde bir sorun olmaz diyerek ben yakın zamanda bir tamirci bakayim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı