Yurt içi garantili RTX 3080 ile yurt dışı garantili RTX 3080 Ti takaslanır mı?

VRAM markasına göre değişmiyor çünkü GDDR6X üreten tek bir firma var o da Micron. O yüzden 3080'i 3080 Ti'ye takas etmek çok kârlı bir iş.

Vereceği kartın kazım hızı 80mhs hocam. Benim kart Zotac AMP holo, onun verceği gainward Phoenix, acaba güç farkı beklediğm kadar olmaz mı?

Ne kadar para verdiğine bağlı. LHR'siz RTX 3080 için millet birbirini kesiyordu geçen sene. 3080 ile 3080 Ti arasında oyuncu için ciddi farklar yok ama mining tekrar patlarsa o zaman işler değişir. Ben 5500 XT 8 GB'dan 6600 XT'ye geçmek için yalnızca 700 TL ödemiştim hani öyle bir piyasası vardı mining kartlarının.

Merhaba arkadaşlar, kartı geçenlerde takasladım, soğutma performansı iyice düşmüştü 1 seneden fazladır mining yapıyordum, benim kartı verip, sıfır TR gainward 3080 12 GB modeli + 5500 TL nakit alarak değiştirdim. Eğer elinizde LHR'li kart varsa fırsatı kaçmadan satın veya takaslayın, çünkü artık LHR'li kartlar ile de aynı kazancı elde edebiliyorsunuz mining ile. O yüzden piyasa çok hızlı düşüyor dikkat edin.

Merhaba arkadaşlar, kartı geçenlerde takasladım, soğutma performansı iyice düşmüştü 1 seneden fazladır mining yapıyordum, benim kartı verip, sıfır TR gainward 3080 12 GB modeli + 5500 TL nakit alarak değiştirdim. Eğer elinizde LHR'li kart varsa fırsatı kaçmadan satın veya takaslayın, çünkü artık LHR'li kartlar ile de aynı kazancı elde edebiliyorsunuz mining ile. O yüzden piyasa çok hızlı düşüyor dikkat edin.
Nasıl ayni kaziliyor guncelleme mi geldi kırıldımı ?

Geri
Yukarı