Yurt içi kargoları kaç günde teslim ediyor?

kaan48

Hectopat
Merhaba, 3 Şubat saat öğleden sonra 2 gibi kargom yola çıktı ve İstanbul'dan geliyor. Muğla'da yaşıyorum, bana tahmini 6 Şubat'ta gelir dediler, 5 Şubat'ta gelme ihtimali var mı?

Var genelde 700~ km civarındaki kargolar 2. gün teslim ediliyor ist. İzmir arası her kargomu 2 günde aldım ben.

Merhaba, 3 şubat saat öğleden sonra 2 gibi kargom yola çıktı ve İstanbul'dan geliyor. Muğla'da yaşıyorum, bana tahmini 6 şubat'ta gelir dediler, 5 şubat'ta gelme ihtimali var mı?

Çoğunlukla sistemde gözüken teslimat gününden bir gün önce teslim ediyor Yurtiçi Kargo.

Cumartesi yola çıktı ama pazar resmi tatil pazarda yola devam ediyorlar değil mi bu konularda biraz cahilim kusura bakmayın.

Pazar günleri transfer süreci devam eder. Sadece şubeler açık olmadığı için kargo alımı-dağıtımı yapılmaz.

Cumartesi yola çıktı ama pazar resmi tatil pazarda yola devam ediyorlar değil mi bu konularda biraz cahilim kusura bakmayın.

Tırcının hafta sonu olmaz (eğer seferdeyse) varacağı yere gidene kadar kendi hakkı olan dinlencesini yapar yoluna devam eder diye biliyorum en azından ben kargoda çalışırken böyleydi :D

Pazar günleri transfer süreci devam eder. Sadece şubeler açık olmadığı için kargo alımı-dağıtımı yapılmaz.

Bir de bir sorum olacak benim telefon kırıldı ben Trendyol'dan telefon siparişi verdim işte o geliyor kargoyla ama iletişim bilgisinde kırılan telefonumun numarası var bana nasıl ulaşacaklar çoğu zaman kargo evi bulamıyor Muğla memleketim ama değişik bir yer sokak isimleri bile tam değil 😁 beni ararlarsa ne yapacağım ve büyük ihtimalle ararlar.

Tırcının hafta sonu olmaz (eğer seferdeyse) varacağı yere gidene kadar kendi hakkı olan dinlencesini yapar yoluna devam eder diye biliyorum en azından ben kargoda çalışırken böyleydi :D

Yani yarın gelir değil mi yüksek ihtimal.

Bir de bir sorum olacak benim telefon kırıldı ben Trendyol'dan telefon siparişi verdim işte o geliyor kargoyla ama iletişim bilgisinde kırılan telefonumun numarası var bana nasıl ulaşacaklar çoğu zaman kargo evi bulamıyor Muğla memleketim ama değişik bir yer sokak isimleri bile tam değil 😁 beni ararlarsa ne yapacağım ve büyük ihtimalle ararlar.
Şubeye gider alırsın

Yani yarın gelir değil mi yüksek ihtimal.
Şubeyi arayıp dağıtıcıya yeni numaranı iletebilirsin yada direkt dağıtıcının numarasını alabilrsin.Şube yakınsa direkt şubeden alırsın.

Sen baktın ki gelen giden yok teslim tarihinden en geç 1 gün sonra en yakın şubeye git elbet bir kargo takip numarası almışsındır o numarayı ver sana nerede oldugunu söylerler merak etme başka bir numaradan da o numara ile sorgulatabilirsin.

Geri
Yukarı