Yurt için maksimum 5000TL unifi mesh modem önerisi

Bütçe
5000

Rona

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 3600
Anakart: Gigabyte B450M S2H
GPU: SAPPHIRE PULSE RX 6700
RAM: 2*16 CORSAIR VENGANCE PRO 3600Mhz
PSU: SHARKOON SHP650V2
SSD: KINGSTON A400 120GB
HDD: 1TB SEAGATE
Arkadaşlar merhaba.

Kalmış olduğum yurdun yönetimi bazı katlardaki router modemleri değiştirmeyi planlıyor.

Unifi mesh sistemi üzerine kurulmuş bir internet ağına sahibiz. Mesh teknolojisini az çok bilsem de Unifi'ın farkı nedir bilmediğimden hangi model alınır bilmiyorum.

Yurt yönetimi şu an için aşağıdaki modeli almayı planlıyor ama alternatif ve daha iyi bir model varsa değerlendirmeye açıklar. Bunun için sizden öneri ve görüş istiyorum.

Maksimum bütçe modem başı 5000TL.

Uzun menzilli olmasını ve kurdukları mesh sistemiyle uyumlu olmasını istiyorlar.

Şu an için alınması planlanan model: Amazon.com.tr

Arkadaşlar merhaba.

Kalmış olduğum yurdun yönetimi bazı katlardaki router modemleri değiştirmeyi planlıyor.

Unifi mesh sistemi üzerine kurulmuş bir internet ağına sahibiz. Mesh teknolojisini az çok bilsem de Unifi'ın farkı nedir bilmediğimden hangi model alınır bilmiyorum.

Yurt yönetimi şu an için aşağıdaki modeli almayı planlıyor ama alternatif ve daha iyi bir model varsa değerlendirmeye açıklar. Bunun için sizden öneri ve görüş istiyorum.

Maksimum bütçe modem başı 5000TL.

Uzun menzilli olmasını ve kurdukları mesh sistemiyle uyumlu olmasını istiyorlar.

Şu an için alınması planlanan model: Amazon.com.tr
Merhaba,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube'da şöyle birşey var.Başka markaya geçmişler.Maalesef Unifi altyapısı kurulmuş farklı acces kabul eder mi bilmiyorum.
Bu şekil kurulumlarda bilindik markalardan yanayım.Asus,Tp-Link,Huawei gibi.Çünkü bu tür geniş kurulumlar masraflı ve zaman alIcI olabiliyor.Saygılar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240525-171142_Opera.png
    Screenshot_20240525-171142_Opera.png
    229,2 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı