Yurt İçin Mobil İnternet Önerisi

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
KYK yurdunda internet çok yavaş olduğu ve Torrent, Steam, VPN çalışmadığı için Vınn tarzı bir şey almak istiyorum. Aylık en az 50 GB kotalı indirme, oyun oynama, kota bitse bile en az 480p falan Youtube videosu izleyebileceğim bir paket falan var mı? İnternet hızlı olduktan sonra 100 TL falan da verebilirim aylık. Yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da lazım acaba birşeyler bulabildiniz mi ?

Türk Telekom Prime'da 10-15-20 gb kotalı tarifeler var bu sınırı aşınca hız 256 kbps düşüyormuş bana olabilir gibi geldi en azından online oyun vs oynatabilir ama 480p video izletmez.

256 kb/s olsa olurdu ama 256 kbps olmaz. Kb/s indirme birimi, Mbps hız birimi gibi bir şey oluyor. 8Mbps yaklaşık 1000 kb/s oluyor. Ona göre 256 kbps'yi baz olarak hesapla.

256 kb/s olsa olurdu ama 256 kbps olmaz. Kb/s indirme birimi, Mbps hız birimi gibi bir şey oluyor. 8Mbps yaklaşık 1000 kb/s oluyor. Ona göre 256 kbps'yi baz olarak hesapla.
Dediğinizi baz alarak demiştim ben zaten GTA V vs oynatmaz ancak mmorpg ve LoL oynatır. 96 kbps vınn ile oynamıştım.

Hortlatıyorum ama, konuda bilgi eksikliği var. 256 KBps internet, saniyede yaklaşık 30 kb veri çekmek anlamına gelir.

240p video belki izlersiniz. Oyun oynayabilirsiniz. Metin2, LoL vs. sorun çıkmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı