Yurt interneti için VPN önerisi

silIy

Hectopat
Ortaöğretim yurdunda kalıyorum ve telefondan internete bağlanıp VPN açtığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bilgisayarda ise birçok VPN denememe rağmen (NordVPN, psiphon, windscribe) hiçbir şekilde interneti kullanamıyorum. MEB interneti olmasından kaynaklı büyük ihtimalle. Önerebileceğiniz bedava ya da uygun bütçeli VPN var mı? Ya da telefonumdan bağlandığım interneti bilgisayarla paylaşmamın herhangi bir yolu var mı? (iOS kullanıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eduroam bağlantısını aşmak için bugün protonvpn ücretli sürümünü kullandım ve gayet verim aldım ayrıca ilk ay ücret iadesi var.

Ortaöğretim yurdunda kalıyorum ve telefondan internete bağlanıp VPN açtığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bilgisayarda ise birçok VPN denememe rağmen (NordVPN, psiphon, windscribe) hiçbir şekilde interneti kullanamıyorum. MEB interneti olmasından kaynaklı büyük ihtimalle. Önerebileceğiniz bedava ya da uygun bütçeli VPN var mı? Ya da telefonumdan bağlandığım interneti bilgisayarla paylaşmamın herhangi bir yolu var mı? (iOS kullanıyorum.)
Sınırsız cihaz, yüksek hızlar, çeşitli lokasyonlar ve uygun fiyat olması sebebiyle kesinlikle Surfshark. Yıllık ücreti 280 lira civarı. Yalnız Play Store üzerinden alırsanız bu fiyat. Deneme süresi var diye hatırlıyorum. Deneyin beğenirseniz satın alırsınız. Memnum kalmazsanız başka bir VPN'e bakarsınız.

2 Senelik alırsan aylık 5€, aylık alırsan 10€.
TL ile fiyatlandırması olmadığı için o kadar verilmez bence. Gider 1 yıllık Express VPN'i Play Store üzerinden 1019 TL'ye alırım mis gibi kullanırım. Proton, Play Store üzerinden abonelik satmadığı için Google'nin dolar kurundan faydalanamıyoruz.

Geri
Yukarı