Yurt interneti ile online oyunlara bağlanılmıyor

erhan19

Kilopat
Daha fazla  
Polonya'da öğrenci yurdundayım. Yurtta 100 Mbps gibi muazzam bir hız var ancak bundan yararlanamıyorum. Online oyun serverlarına bağlanmıyor. LoL, CS, BF vs.
Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışan bir VPN bulabilirseniz bağlanabilirsiniz neye isterseniz. Birkaç sene önce ben de Letonya'da bir yurtta kalıyordum , VPN ile çözmüştüm bu sorunu. Ayrıca her odada genelde 1 tane ethernet kablosu olur ve genelde ethernet kablosu ile gelen internet kısıtlanmamış olur. Bir bakın bakalım ethernet kablosu var mı odada yoksa sadece wifi ile mi bağlanmak mümkün?
Eğer olmazsa telefon şirketlerinden sınırsız data paketi alabilirsiniz, Polonya'da sudan ucuz. Kotasız AKN'siz 4.5G süper hızlı data paketleri var Polonya'da. Dünyada en yüksek hızları en ucuza sunan ülkelerden biri.

Merhaba, birkaç vpn denedim ancak sonuç alamadım. Sizin öneriniz nedir?
Odada wifi yok sadece kablo ile bağlanılıyor. Zaten kablo ile bağlıyım ve kısıtlama mevcut.
Vpn ile de halledemez isem mecburen onlara yöneleceğim. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı