Yurt neden kişiye özel yapılmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok fazla değişken ve hal mevcut. Olayın rıza boyutu, aleni boyutu mevcut. Muhtemel riske binaen, unsurlar hakkında yeteri bilgi yokken alınan kararlar genelde önyargı ile ifade edilir. Ortak yaşam kaidelere imtina edenlerle olduğu müddetçe, şartlarla da iştirakli olarak; yerine göre, katlanılması gerekli bir durumdur.
Senin savunduğun şey katlanılması gereken bir durumda benim savunduğum şey densizlik mi ? Aynı şey kız içinde geçerli o zaman, benim can ve mal(vs) güvenliğim yoksa bunun senin kız içinde geçerli olması gerekiyor.

Ülkede normal olan bir şey var mı ki? Herkes birbirini düdüklemeye çalışıyor (senin bahsettiğin şeyden değil ekonomik olarak düdüklemekten bahsediyorum). İnsanlar gidiyor 3+1 evi tutuyorlar. İçine atabildikleri kadar yatak koyup yurt yaptık diyorlar. Haliyle fiyatı da daha ucuz oluyor. Unutma ki bu ülkede paran varsa iyi yaşarsın. Yoksa bu tür şeylere maruz kalırsın.

İkinci olarak bir erkek ile bir kadın aynı odada kalıyor diye sevişmek zorunda değil ya da birinin tecavüz etmesi gerekmiyor. Yurdun amacı eğitim alan öğrencilerin barınmasıdır. Sizin düşünmeniz gereken de bu olmalı ama direkt eş cinsellerin size saldırmasından bahsettiniz? Tabi insanın aklında ne varsa onu dile getirir. Yurt deyince aklınıza birinin size saldırması değil de barınma gelsin bence.

Yurtlara her önüne gelen girebildiği için öyle demiştim evet yurtların amacı eğitimdir ama aynı yerde uyuması aynı banyoyu/tuvaleti kullanmak uygun değildir benden önce oraya ne yaptığı belli değil.

Yurtlara her önüne gelen girebildiği için öyle demiştim evet yurtların amacı eğitimdir ama aynı yerde uyuması aynı banyoyu/tuvaleti kullanmak uygun değildir benden önce oraya ne yaptığı belli değil.

Evet bu hoş değil. Ama dediğim gibi parasına göre. Eğer bunları istemiyorsan daha iyi bir yurt tutman lazım ya da ayrı eve çıkman lazım. Kimseyi zorla bir odada 10 kişinin arasına yatırmıyorlar.

İlgili yerlere şikayetini belirttin mi, değişiklik talep ettin mi, şahsın ya da şahısların anormal olduğunu ve kendini rahat hissetmediğini söyledin mi?

İlgili yerlere şikayetini belirttin mi, değişiklik talep ettin mi, şahsın ya da şahısların anormal olduğunu kendini rahat hissetmediğini söyledin mi?
Tamam ben mix sistemin gelmesini istiyorum kadınlarla erkekler aynı yerde kalsın herhangi bir anomali durumunda şahısların çıkışı yapılsın. Aynı şey.

Senin savunduğun şey katlanılması gereken bir durumda benim savunduğum şey densizlik mi ? Aynı şey kız içinde geçerli o zaman, benim can ve mal(vs) güvenliğim yoksa bunun senin kız içinde geçerli olması gerekiyor.

Mal ve can sağlığı kurallarla korunmaktadır. Herhangi bir kurala göre de aleni ve rızasız herhangi bir korktuğunuz ilişki kabul görmemektedir. Sizin denklik kurduğunuz erkek-erkek ile erkek-kadın mevzusunda, en basitinden isteğe karşı koyma halinde bir eşitlik yoktur. Anlamadığınız mevzu neresi?

Son düzenleme:
Tamam, ben mix sistemin gelmesini istiyorum. Kadınlarla erkekler aynı yerde kalsın. Herhangi bir anomali durumunda şahısların çıkışı yapılsın.
Bu cevabından herhangi bir yere bir şikayette bulunmadığını mı anlamalıyım? Ayrıca senin böyle olaylara şahit olduğundan bile şüpheliyim. Birkaç tane Amerikan ergen filmi izleyip burada tatava yapıyorsun bana kalırsa. Bir de milletin kız arkadaşına saçma söylemlerde bulunup, fazla dürüstüm diyorsun. Sonra da ciddiye alınmayı mı bekliyorsun?

O kadar eşcinsel var aynı yerde kalıyor saçmalığın bu kadarı.
Harvard'daki yurt odası bile çift kişilik. Yani tek etmen para.
Tabi ki minimum maliyet ve maksimum karlılık düşünüldüğü için tek kişilik oda fiyatı uçuk yerler dışında olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı