Yurt neden kişiye özel yapılmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mal ve can sağlığı kurallarla korunmaktadır. Herhangi bir kurala göre de aleni cinsel ve rızasız herhangi bir korktuğunuz ilişki kabul görmemektedir. Sizin denklik kurduğunuz erkek-erkek ile erkek-kadın mevzusunda, en basitinden isteğe karşı koyma halinde bir eşitlik yoktur. Anlamadığınız mevzu neresi?
Erkek ile erkek, kadın ile kadın arasında kurulan ilişkiler yok mu ? Veya hemcinsler arasında kavga dövüş, istenmeyen durum olmuyor mu ? Kimliğimizde heteroseksüel mi yazıyor bu nasıl güvence ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkek ile erkek, kadın ile kadın arasında kurulan ilişkiler yok mu ? Veya hemcinsler arasında kavga dövüş, istenmeyen durum olmuyor mu ? Kimliğimizde heteroseksüel mi yazıyor bu nasıl güvence ?

Önceki yazdıklarinızla bunun ne alakası var?

Onu yapmamak için elit biri olmak gerekmiyor.
İnsan olan primat yapmaz. Yapanlar maymunsular.
Yurda gidecek olanlar üniversiteden ötürü zaten belirli kültürel seviyede olduklarından rızası dışında ima ettiğini yapmazlar.
Önemli olan şey okulda öğretilen yazılı kurallar değil, kendini geliştirebilmek, yurtta klozet yerine lavaboya eden Afganlar senin gözünde ''Üniversiteden ötürü zaten belirli kültürel seviyede'' mi ?

Önemli olan şey okulda öğretilen yazılı kurallar değil, kendini geliştirebilmek, yurtta klozet yerine lavaboya eden Afganlar senin gözünde ''Üniversiteden ötürü zaten belirli kültürel seviyede'' mi ?
Onların var olduğunu bilmiyordum.
Yurtta filan kalmam öyleyse.

Ayrıca bende karşı cinsimle aynı odada kalmak istiyorum, belirli kültürel düzeyim var mantıklı düşünebilen biriyim, niye kadın erkek ayrı ? Erkek erkeğe oluyorsa mix olsun.
Onların var olduğunu bilmiyordum.
Yurtta filan kalmam öyleyse.
Sakın ha.

Askere gittin mi bilmiyorum da eğer gidecek olursan oradaki komutanına sorar mısın? Komutanın cevabını çok merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı