Yurt neden kişiye özel yapılmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önemli olan şey okulda öğretilen yazılı kurallar değil, kendini geliştirebilmek, yurtta klozet yerine lavaboya eden Afganlar senin gözünde ''Üniversiteden ötürü zaten belirli kültürel seviyede'' mi ?

Madem ki böyle bir sorun mevcut. O zaman; yurtta klozet yerine lavaboya eden Afganlar'a lavaboya etmemesi gerektiğini söylemesi gerekenlerin, işlerini yapmalarını sağlamanın peşinde olun.

Bir şikayetin varsa etrafta ukala ukala konuşmak yerine ilgili makamlara şikayet edersin. İşler bu şekilde işliyor. Medeni bir insansan en basitinden bunu bilmen gerekirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şikayetin varsa etrafta ukala ukala konuşmak yerine ilgili makamlara şikayet edersin. İşler bu şekilde işliyor. Medeni bir insansan en basitinden bunu bilmen gerekirdi.
Medeni insanların hangisi medeni bir ortamda yaşıyor? Hiçbiri, burada medeni dediğimiz insanların sözü geçmiyor kardeş.

Ayrıca ben de karşı cinsimle aynı odada kalmak istiyorum, belirli kültürel düzeyim var mantıklı düşünebilen biriyim, niye kadın erkek ayrı? Erkek erkeğe oluyorsa mix olsun.

Az önce erkekler bana tecavüz eder diye erkek erkeğe olmasın diyordunuz. Kadın-erkek olmasına karşıydınız. Şimdi de ben şöyleyim böyleyim kadın-erkek olsun diyorsunuz. Sizi anlamadım gerçekten.

Ayrıca bende karşı cinsimle aynı odada kalmak istiyorum, belirli kültürel düzeyim var mantıklı düşünebilen biriyim, niye kadın erkek ayrı ? Erkek erkeğe oluyorsa mix olsun.
Mix olayı diğer ülkelerde de yok diyo biliyorum. Ama çifler 2 kişi kalındığı için aynı odaya geçebiliyor. Bizde ona ziğnaaaa hebüüü diye bakarlar. Bu zihniyet yok olmadan olmaz o iş.

O kokuyu ve iğrenç görüntüyü kanıtlamak için eline kamera alan adama yılın gazetecilik ödülünü ve gazi ünvanını vermeleri gerekir. Neyse sapmayalım.

Yani bir kanıtınız yok. Tamamen kafanızdan uydurduğunuz bir şey olabilir.

Az önce erkekler bana tecavüz eder diye erkek erkeğe olmasın diyordunuz. Kadın-erkek olmasına karşıydınız. Şimdi de ben şöyleyim böyleyim kadın-erkek olsun diyorsunuz. Sizi anlamadım gerçekten.
Hiç birimizin kimliğinde cinsel kimliği yazmadığı halde erkek erkeğe, kadın kadına aynı tuvaleti kullandığımız, yan yana yattığımız bir sistemde başımıza her türlü şey gelebilir, ve buna ''zorunluluk'' denilir, neticede kültürel seviyesi yüksek olan hemcinsler birbirine yürümez, ama cinsel organlar farklı olunca hemen birbirlerine yürürler ve bu sapıklık olur.
Yani bir kanıtınız yok. Tamamen kafanızdan uydurduğunuz bir şey olabilir.
Yarın bir gün lavaboya değil başka yere de yapacaklar, o zamana kadar beklemeyelim derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı