Yurt öğrencisi için VPN önerisi

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam, bu sene 12. sınıfım ve gerek video olsun, gerek video çözüm olsun çok fazla internete ihtiyaç duyacağım. Yavaş bir internetle çalışmak istemediğimden Fatih ağı ile çalışabilen bir VPN arıyorum. Bazı VPN'ler, mesela Kaspersky VPN Fatih ile çalışmıyor. Böyle bir sorun çıkartmayacak ve yıllık fiyatı 300 TL'yi aşmayacak bir VPN bileniniz varsa söyleyebilir mi?

SuperVPN çalışıyordu. Okulda onu kullanıyorduk. Eğer olmazsa ilk mobil veri ile VPN bağlan daha sonra WİFİ geç.

VPN'lerin ortalama fiyatları aylık 5 € ya da 5$ civarında. Yıllık alımda ya da kampanya zamanlarında indirim oluyor, ama yıllık 300 TL çok zor; 10 € ediyor. Bir de Fatih ağı ile çalışması gerekiyor.

VPN'lerin ortalama fiyatları aylık 5 € ya da 5$ civarında. Yıllık alımda ya da kampanya zamanlarında indirim oluyor, ama yıllık 300 TL çok zor; 10 € ediyor. Bir de Fatih ağı ile çalışması gerekiyor.

Az önce biraz baktım hocam benim dünyadan haberim yokmuş yıllık ücretler dehşet pahalıymış.

Turbo VPN, ücretsiz sürümü hem lisemde hem de KYK yurdunda misafirken akıcı bir şekilde çalışıyordu.

SuperVpn için dediklerimin aynısını Turbo için de diyebilirim hocam pek stabil olmuyordu bizim okulda.

Sadece tarayıcıda kullanacaksan ZenMate. Farklı uygulamalarda da kullanacaksan VPN Unlimited. Telefonda Thunder. Alternatif olarak Hola! deneyebilirsin ama birazcık farklı.

Geri
Yukarı