Yurt ücreti gecikmesi

EnesBeyy

Hectopat
Makaleler
1
Geçen sene ödeme 10una kadardı bu sene ayın 30una çekmişler. Ben hâlâ 10una kadar diye bildiğim için bekliyorum. Yurttan atarlar mı? Bugün müdürle konuşmaya gideceğim. Okulun bitmesine 1.5 ay kalmıştı.

Bildiğim kadarıyla yurt ödemesini ay sonuna kadar ki olan ayın son gününde yatırmanız gerekiyor en geç. Yatırmazsanız da ertesi gün yurttan kaydınız siliniyor. Yurt idarenizin, yurt ücretini geciktirmeyin şeklinde aslında bilgilendirme yapması gerekiyordu. Yapmadılar mı? Gene de müdürle konuşup şansınızı deneyin.

Odamdaki çocuk ekim ödemesini yapmadı Kasım 20'de atıldı biraz gecikmeli işliyor.

Arkadaslar Mart ayinin yurt ücretini ödemeyi unuttum. İlk defa böyle aksattım. Yurttan atilirsam cok kotu olur. Acaba ödemeyi uzatma ihtimalleri var mı yardimci olur musunuz lütfen? Yurt yetkilisine sordugumda ödemeyi acmalarini bekliyoruz gibisinden bir şey soyledi. Umarim cozulur ya cok stresliyim.

Arkadaslar Mart ayinin yurt ücretini ödemeyi unuttum. İlk defa böyle aksattım. Yurttan atilirsam cok kotu olur. Acaba ödemeyi uzatma ihtimalleri var mı yardimci olur musunuz lütfen? Yurt yetkilisine sordugumda ödemeyi acmalarini bekliyoruz gibisinden bir şey soyledi. Umarim cozulur ya cok stresliyim.
büyük ihtimal ek süre verirler takip et

Geri
Yukarı