Yurtdışı İphone X ile Türkiye İphone X farkı var mı?

!BaDBoY!

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba

Yurtdışından İphone X almayı düşünüyorum bir arkadaşımın pasaportuna kayıt ettireceğim. Daha önce hiç yurtdışı ürünü kullanmadım Türkiye'deki İphone X ile bir farkı olur mu? Dil seçenekleri tamamıyla Türkçe olur mu? Siri Türkçe olur mu bir eksiklik yaşar mıyım? Daha önce bir akrabam bu yıl Amerika'dan Samsung S8 aldı dil seçeneğini Türkçe olarak seçmemize rağmen yarısı Türkçe yarısı İngilizce oldu aynı şeyi yaşamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Heryerden alacağın iphone'da türkçe dil desteği var. Ama iphone X'ler içlerindeki gsm çipleri yüzünden ikiye ayrılıyor A1901 ve A 1865 olarak. 1865'de gsm'e ek olarak cmda desteği var ve avrupada diğer model olan A1901 satılıyor diye biliyorum araştırmalarım sonucu. Ve uluslararası garanti de bu model için geçerli Türkiyede. A1865'li cihaza işlem yapılamaycaktır Türkiyede.

Farkı yok ama yurt dışından alırsan astarı yüzünden pahalıya denk gelir senin için herhangi bi sorunda burda bakım yaptıramazsın aldığın ülkeye geri gitmesi lazım.

Apple iPhone X 64 GB $999.00 - Türk Lirasına çevirdiğimizde 3.933,86 TL - Vergisiz
Apple iPhone X 256 GB $1,149.00 - Türk Lirasına çevirdiğimizde 4.524,53 TL - Vergisiz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı