Yurtdışından alınan MSI ürünlerinin garantisi

BNQQ99

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba yakın zamanda 1060 6GB alacaktım. Ülkemizde biraz daha pahalı olduğu için Amazon.com'dan sipariş vermek istedim fakat garanti konusunda birçok makalede Asus MSI gibi markaların uluslararası garantisinin olduğunu okumuştum.
MSI’a Gmail üzerinden mail attım ve OEM ürünlerinin uluslararası garantisinin olmadığını söyledi. Yurt dışından ekran kartı alabilecek miyim? Yoksa MSI'a özel bir durum?

1530689341200.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Markaya özel değil, genel anlamda yurtdışından alınan ürünlere Türkiye'de yerel teknik servis desteği verilmiyor. Yine marka bağımsız gördüğüm durum, yurtdışından alınan ürünlerde ücretiyle servis bile verilmiyor.

Bildiğim kadarıyla Evga ürünlerin garanti Türkiyede de geçerli. Evga msı ve asusdan daha iyi, evga almanızı öneririm.

Yurtdışından 1850 TL'ye almaktan vazgeçip bu hafta içerisinde Türkiye'den 1060 6GB 2290 TL'ye alacağım. Önceki ekran kartım 2.5 yıl içerisinde bozulduğu için biraz korkuyorum. Sanırım riske atmayacağım.
Biraz önce Asus'u aradım ve Yurtdışından alınan orijinal ekran kartlarının Türkiye de garantisi olmadığını söyledi. Yani biz onaramayız dedi yurtdışına göndermemiz gerekiyormuş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı