Yurtdışından NZXT H440 Almak

Lorela

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

Arkadaşlar sitelerde dolaşırken kıyıda köşede çıkan reklamlarda çok güzel bir kasa gördüm ve bir incelemek istedim çok hoşuma gitti kasayı beğendim. Kasanın modeli ;NZXT H440

Kasayı sipariş etme düşüncesindeyim ancak bu konuda acayip tereddütlüyüm Gümrük kapısı olayı falan varmış cahiliyetimi affedin sizlere bunu soracağım tam olarak ne oluyor bu Gümrük olayı ? yurt dışından gelen mal orada onay almaz ise ne olur ve yurt dışı kargo alışverişi uzun, maliyetli ve bir o kadarda sıkıntılı mı oluyor ?

Bugun bilgisayar toplayacak olsam ben de ayni kasayi tercih ederim. SLİ yapacaksaniz 3. Ekran karti problem yasatabilir, guc kaynaginin uzerini kapatan bolme alani daraltmis. Amazon alisveris sitesinden rahatlikla siparis verebilirsiniz, gumrukle hic ugrasmiyorsunuz kapiniza kadar geliyor urun. Kendi tecrubem olumluydu 2 haftada kapima aldigim urun ulasti.

Böyle kasalar ülkemiz pazarında satılmıyor maalesef ama bulabilirseniz Tebrik edeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video'da inceleme yapmış arkadaş.

Kargosunu vergisini ödemeyi göze aldığım ancak Türkiye'ye gönderilmediğini öğrendiğim zaman hayal kırıklığına uğradığım kasadır.

Bu kasa gönderiliyor ülkemize.

http://www.amazon.com/NZXT-H440-Tow...UTF8&qid=1445861581&sr=1-1&keywords=nzxt+h440

Ama fiyatlar malum.

1.png

Yeni bir site açılıyor. Site içerisinde NZXT Noctis 450, NZXT Phantom gibi kasaları görebildim. Ama NZXT H440 eklerler mi bilemiyorum. Site daha düzenleniyor,yeni yeni eşyalar gelecek. Kısa süre içerisinde site buradan duyurulur. İyi Günler...

Amazon uk den turkiyeye her sey dahil 662 tl ye geliyor. Tum dagiticilar Turkiyeye gonderimde bulunmadigindan gondereni bulana kadar tek tek dolasin uygun sayfa karismasiniza cikacaktir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı