Yurtiçi Kargo 1 günde teslimat yaptı

Yusufer43

Hectopat
Arkadaşlar şu an hala şaşkınlık içerisindeyim. Öğlen 16.00 da İstanbul/Kağıthaneden giriş yapan kargom ertesi gün 13.00 da Ankara/Mamak da kapıma ulaştı. Normalde Yurtiçi Kargo 4-5 gün de falan getirip başımızı ağrıtmaz mıydı? Ne olmuş 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
20 senedir Ankara'da oturuyorum ve Yurtiçi ile gelen hiçbir kargom 2 günde bile gelmedi. Hep sonraki gün elimdeydi. Tabi bu İstanbul ya da çevre iller için geçerli.

Arkadaşlar şu an hala şaşkınlık içerisindeyim. Öğlen 16.00 da İstanbul/Kağıthaneden giriş yapan kargom ertesi gün 13.00 da Ankara/Mamak da kapıma ulaştı. Normalde Yurtiçi Kargo 4-5 gün de falan getirip başımızı ağrıtmaz mıydı? Ne olmuş 😃
Hocam Yurtiçi istisnalar olsa da politikası böyle. 17:00'a kadar olan kargolar direkt o gün çıkar. Eğer oturduğunuz yer büyükşehir ise direkt geldiği gün dağıtıma çıkar. Dün 13:38'de ürünüm kargoya verildi. 20 dakika kadar önce teslim aldım. Ürün İstanbul'dan geldi. Ben de Ankara'da yaşıyorum.

Hangi kargo firması olursa olsun İstanbul'dan Ankara'ya gelen kargolar hiç ikinci güne sarkmadı. Ertesi gün elimde oldu hep. Bazı istisna özel günlerdeki yoğunluklar hariç.

Kargo şirketleri arasında bence en hızlı ve güvenlisi Yurtiçi Kargo.
Katılıyorum, diğer hiçbir firma bu kadar hızlı ve güvenli gelmiyor. Gelenler da harabeden çıkmış gibi oluyordu. Zaten burada Kolay Gelsin falan da yok, olmasını da istemem Yurtiçi yetiyor. Örnek olarak, 15'inde sipariş verirsem 16'sında geliyor hep de böyleydi. Burası büyükşehir de değil.

Geri
Yukarı