Yurtiçi Kargo 2 gündür teslimat sürecinde

Orası öyle ama herkesin saatlerce gidip teslim alacak vakti olmuyor, farklı ilde yaşıyor olabiliyor vb. zaten o bilgisayar parçalarının hepsi Çin'den, Tayvan'dan karga tulumba taşınıyor, gemilerde sallana sallana limanlara geliyor limanlarda tırlara yükleniyor o oluyor bu oluyor zarar görmüyor da bize kargolanırken mi zarar görecek. Milyonda bir ihtimal bence.

O bakış açısı yanlış. Örnekleri var zaten sende illaki görmüşsündür. Kargoların eve nasıl geldiğini. O zaman kargodan önce aynı durumdaydı kasa veya monitör o şekilde gönderildi. Buradan yola çıkmamız lazım o zaman gemiden vs gelmesinden zarar görmüyorsa. Onun dışında saatlerce gidip teslim almaktan bahsetmiyorum ben. Örnek bazı insanlar yarım saatlik veya 1 saatlik bir firmada olan bilgisayarı dediğin gibi vakiti olmayıp kargo ile teslim almayı seçiyorlar. Ancak ben o kadar para verdikten sonra o 1-2 saatlik zaman benim gözüme batmaz açıkçası. Kullanıcının seçimi veya durumları artık değişebilir dediğim gibi. Kargo durumu her kargo firmasını veya her zaman başına gelecek diye demiyorum elbette. sadece bir çeşit önlem açısından gidip almayı tercih ederim. Eminim ki kargo ile almayı tercih eden kadar benim gibi kendi almayı tercih edenler de vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı