Yurtiçi Kargo transfer süreci

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün N11 üzerinden sipariş ettiğim ürün Mersin'den Bingöl merkeze gelecekti normalde 5 şubat tahmini süre ama daha önceki Yurtiçi Kargo'larımda hep son bir gün kaldığında aktarmaya verilir fakat dün saat öğleden sonra 9'dan beri transfer sürecinde yazıyor halan güncellenmedi bu durum neden acaba?

Merhaba arkadaşlar, dün N11 üzerinden sipariş ettiğim ürün Mersin'den Bingöl merkeze gelecekti normalde 5 şubat tahmini süre ama daha önceki Yurtiçi Kargo'larımda hep son bir gün kaldığında aktarmaya verilir fakat dün saat öğleden sonra 9'dan beri transfer sürecinde yazıyor halan güncellenmedi bu durum neden acaba?
Ben pazartesi sabah 10 da urun siparis edip sali sabahi saat 9 da teslim aliyorum hahaha. Monofiyat kraldir.

Kardeşim hele bi dur da. Bende kargolarda sabırsızım ama beklemen lazım. Mersin'den geliyornmuş. Yarın gelir büyük ihtimal.

Kardeşim hele bir dur da. Bende kargolarda sabırsızım ama beklemen lazım. Mersin'den geliyornmuş. Yarın gelir büyük ihtimal.

Zaten yarın gelmezse şikayet edeceğim ama hep yurtiçini kullanıyorum normalde şuana kadar aktarmada hat aracında olması gerekir halan güncellenmedi😒

Geri
Yukarı