Çözüldü Yurtiçi Kargo adres değişikliği sonrası adres doğru yazmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX 570 4GB / AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz / Asus Prime a320m-R / XPG 8 Gb Ram /
Adata 480 GB SSD / GamePower GP 550 Watt / Samsung LC24RG50FZRXUF 24' 144 Hz FHD
Merhaba internet üzerinden klavye satın aldım adresimi doğru girdim fakat adamlar orhangazi yerine osmangazi yazmışlar.
Bende bana gelen SMS üzerinden kontrol sende uygulaması ile 'istediğim adrese gelsin' seçeneği ile adresimi doğru girdim. Doğrulama kodu geldi onu da onayladım.
Telefondan kontrol sende Yurtiçi Kargo ile bakınca yeni adres değişikliği onaylanmıştır yazıyor ve yeni adres olarak doğru adresim yazıyor.
Satıcı ile iletişime geçmem 2 gün sürer.
Ve tüm adres doğru fakat orhangazi yerine osmangazi yazıyor bir de Osmangazi'de arapzade diye mahalle filanda yok sizce doğru gelir mi? Nasıl çözebilirim bunu?
Doğru gelir mi?
Bugün 17:40'da transfer sürecine geçmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teslim birimini arayıp kendi ilçemdeki teslim birimine naklini istedim onlarda gerçekleştirdiler ürünüm benim adresime gelecek.
Uygulamaya düşmüyo olabilir. Adres değişikliği onaylandı diyosasenin adrese gelir. Kargo takip sistemleri biraz çöp.
Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini aradık ancak Osmangazi şubesine ulaşınca orayı arayın filan diyor ama ben adresi onaylatttım bilmiyorum.

Teslim birimini arayıp kendi ilçemdeki teslim birimine naklini istedim onlarda gerçekleştirdiler ürünüm benim adresime gelecek.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı