Yurtiçi Kargo Alıcıya Adreste Ulaşılamadı Rezilliği

Sana katılıyorum. Şöyle alışveriş siteleri kargo seçeneklerine ups i eklese ve kargo fiyatını 2ye katlasa gözüm kapalı ups i seçerim.
Adamlar kağıt sistemini bile aşmış. Ellerinde küçük pos makinesine benzer bir terminal ile gelip senden imza alıyorlar onun üzerine. Gelmeden önce arıyorlar şu saatte geleceğiz müsait değilseniz kendiniz gelip alabilirsiniz şu şubeden diye. Muhteşem bir hizmet.

Bunu Yurtiçi Kargo'yu arayarak çözmeyi denediniz mi? UPS firmasından sonra Türkiye'deki en iyi kargo şirketlerindendir Yurtiçi Kargo. Hiçbir firma hatasız değildir. Ancak en ufak olayda 'Rezillik' adı altında başlık açmak uygun olmaz. Firma aranır, tüm yollar denenir, yine de sonuca ulaşılamazsa ancak o zaman 'Rezillik' olur bu olay.
Rezilliktir. Bir de özür dileyelim bari.

Bunu Yurtiçi Kargo'yu arayarak çözmeyi denediniz mi? UPS firmasından sonra Türkiye'deki en iyi kargo şirketlerindendir Yurtiçi Kargo. Hiçbir firma hatasız değildir. Ancak en ufak olayda 'Rezillik' adı altında başlık açmak uygun olmaz. Firma aranır, tüm yollar denenir, yine de sonuca ulaşılamazsa ancak o zaman 'Rezillik' olur bu olay.

Bir çok kargo firması kullandım. En hızlısı ama teslim etmeyeni yurt içi kargo her seferinde şubeden aldım diğerleri eve getirdi.

Konu hortlamış ama sorun yaşadım da ondan :D

Geri
Yukarı