Yurtiçi Kargo cumartesi dağıtım yapıyor mu?

boiver

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kargom bu sabah saat 8.57 de Yurtiçi Kargo şubesine ulaşmış. Kargom bugün dağıtıma çıkar mı yoksa pazartesini mi beklemeliyim?

Cumartesi günleri sadece 13.00'e kadar araçla teslimat yapılıyor Yurtiçi Kargo'da. 17.00'ye kadar da şubeden alabilirsiniz yine.

Merhaba, kargom bu sabah saat 8.57 de Yurtiçi Kargo şubesine ulaşmış. Kargom bugün dağıtıma çıkar mı yoksa pazartesini mi beklemeliyim?

Şubeye göre değişiyor dağıtıma çıkacak olan şubeye bak Google mapsten şubeyi arattır büyük ihtimalle numarası vardır zaten ara söylerler ulaşamaz isen saat 6 ya kadar dağıtım yapılıyor.

Tüm kargolar yapıyor diye biliyorum ama biraz da onların insiyatifine bağlı cumartesi olduğu için yoğunluk varsa pazartesiye atabiliyorlar eğer önemli bir şeyse beklemek istemiyorsan şubeden almak mantıklı.

Tüm kargolar yapıyor diye biliyorum ama biraz da onların insiyatifine bağlı cumartesi olduğu için yoğunluk varsa pazartesiye atabiliyorlar eğer önemli bir şeyse beklemek istemiyorsan şubeden almak mantıklı.

Hazır sistem almıştım ve şube evime biraz uzak gidip almaktansa beklemem gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı