Yurtiçi Kargo "evde yoktunuz" iddiası

Chedlyy

Centipat
Daha fazla  
Kargom 5 gün sonra dağıtıma çıktı. Evde bekliyorum elimde telefon. Sonra telefon çaldı adam diyor ki geldik yoktunuz. Zil çalmadı diyorum biz zile bastık diyor. Hayır çalmadı zil diyorum hala, yok biz yaşlı teyzeye sorduk yoktunuz diyor. Sabahtan alarmı kurmuşum kaçırmayım kargoyu diye. Gördüğüm muameleye bak arkadaş. MediaMarkt'ta Aras Kargo ve Horoz lojistik ile gönderim yapıyor. Ama Yurtiçi Kargo ile geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargom 5 gün sonra dağıtıma çıktı. Evde bekliyorum elimde telefon. Sonra telefon çaldı adam diyor ki geldik yoktunuz. Zil çalmadı diyorum biz zile bastık diyor. Hayır çalmadı zil diyorum hala, yok biz yaşlı teyzeye sorduk yoktunuz diyor. Sabahtan alarmı kurmuşum kaçırmayım kargoyu diye. Gördüğüm muameleye bak arkadaş. MediaMarkt'ta Aras Kargo ve Horoz lojistik ile gönderim yapıyor. Ama Yurtiçi Kargo ile geliyor.
Bu aralar çok oluyor Yurtiçi Kargoda.Bu video tam uyuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şikayet edebilirsiniz bu arada.

Tam olarak böyle gerçekten.

Şimdi aradım şubeyi öğrendim. Gittim şubeye Çocuk 10 dakika kargoyu aradı bulamadı. En sonunda dedi ki senin kargon 15.30 16.00 gibi gelecek. Bu güneşin altında kargomun gelmesini bekliyorum şimdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı