Yurtiçi Kargo Kargomu Getirmedi

enesbsk

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Otomotiv Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Ben geçen hafta Cuma günü n11.com dan alışveriş yaptım. Kargo, C.tesi günü Yurtiçi Kargo'nun bulunduğum şehirdeki şubesine geldi. İlk dağıtım gününde kargonuz getirilecektir yazıyodu. Bugün sabah 9:30'de kargonuz dağıtıma çıkarılmıştır diye bilgi girdiler. Saat 18:00 oldu ve bu saatten sonra getirmezler. Şubenin telefon numaralarını aradığımda ise kullanılmıyor diye hata alıyorum. Müşteri hizmetlerinde herhangi bi insanla konuşamıyorum. Benim sorum şu; yarın ilk iş zaman yetmediğinden dolayı (getirmemelerindeki tahmini nedenim) ilk kargolardan biri benim kargommu olur yoksa kargomun bulunduğu şubeye gidip mi almam gerek?

Teslimatı gün içerisinde yetiştiremedilerse yarın teslim etmeleri gerek.
Kargo takipten baktığımda ilk dağıtım gününde teslim edilecektir diye girmişler tekrar. Umarım bu sefer getirirler. Yarının ilk kargolarından birimi olcak şimdi benim kargom?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı