Yurtiçi kargo kargomu getirmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enes Özdoğru

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
3 Gün önce sipariş verdiğim ürünüm gelmediği gibi bu sabah yurtiçi kargodan gelen mesaj aynen bu şekilde:

31089003*** nolu kargonuz özel sebepler/Kötü hava nedeniyle teslim edilememiştir. Teslim birimi, balat http://yurti.ci/31089003**** b002.

Şimdi ne yapmalıyım? İstanbul fatihte oluyor bir de, 1 haftadır hava güneşli, hiç teslim edilmeyecek mi yani? Arıyoruz açan yok bizi arayıp bilgi veren yok, ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana en yakın şubeyi tabiri caizse basacan.Bu dilden anlıyorlar çünkü hır çıkarmanı istiyorlar.En kısa zamanda kargona kavuşman dileğiyle dostum...

Koronadan dolayı kuryelerin kotaları aşırı düşük. Eskiden şubenin toplamda 300 ürün kotası varsa şuan 100 kotası var. Dolayısıyla ürünler mağazalardan kargo firmalarına veriliyor kargo firmalarıda sırayla gönderim yapıyor. Örnek olarak sizin ürününüz 1600. sırada ise 1600/100=16gün sonra teslim edilecek demek. Birde alakalı alakasız her şeyi şuanda internetten alıyoruz. Yığılma var ama kota eskisindende düşük. Herkese bol şans.

Yalnız son 1 haftadır 10 ürün almışımdır. Hepsi sorunsuz 2-3 günde geldi. Dediğin gibi 16 günde falan gelemez.

Arkadaşım sen kabakgiller (cucurbitaceae) familyasından, erkek ve dişi çiçekleri ayrı olan, ovaryum alt durumlu, bakka tipi meyveleri olan, sarılıcı, kaba tüylü, tek yıllık kültür bitkisi misin? Misal verdim, kotanın düşük olduğu ise bir gerçek.

Yani 2 gün önce bir ürün aldım, ertesi sabahında geldi. Şimdi koskoca İstanbul'un göbeğinde kota bu kadar az mı, komik bir arkadaş olduğun belli ama kafadan atma bilmediğin şeyleri 😂
Konu kilit teşekkürler herkese.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı