Yurtiçi Kargo - Kargonun Ulaşmama Sorunu

KhonaBano

Kilopat
Eski okuduğum konularda Yurtiçi Kargo'da teslim edilmedi yazarsa bir daha gelmiyormuş ve kargolanma olmadan elinize ulaşamıyormuş. Bizim burada kar yağdı baya bir ama bugün saat 4'te başladı ve saat 4'ten öncede yağmur yağdı kar gitti, kar yağdı her yer kar, bu lanet yere gireyim bakayım dedim teslim edilmedi diyor; gıcık oldum araştırayım dedim kendime, araştırdım bir baktım teslim edilemezse sizin almanız gerekiyor. Bu lanet Yurtiçi Kargo'da üşengeçlikten başla her şeyleri var bir daha Yurtiçi Kargo'dan bir eşya almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
En yakın şubeye bırakmış dağıtım gününü bekliyor olabilirler. Hemen önyarglı davranmayın. Yollar elverişli değil ise ondan da olabilir.
Şubeyi arayın daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir.

Merhaba, kargo firmaları teslim ettikleri kargo başına genel merkezden prim alıyorlar. Primin hesaplanması da, kargonun büyüklüğü, ağırlığı ve gidilen km ile hesap ediliyor. Bir kargoyu teslim edemezlerse, ikinci kez dağıtıma çıkıyor. Tekrar olmazsa üçüncü kez dağıtıma çıkıyor. Üçüncü dağıtımda da teslim edilemezse, kargo gönderene geri gönderiliyor. Atıyorum bir kargonun teslimatından 10 TL prim alınıyorsa, üçüncü denemede teslim edilen ürün için merkezden 30 TL prim alıyorlar. Ayrıca dağıtıma çıkıp sizi adresinizde bulamamış gibi sisteme giriş yapılabiliyor. Sizde kargonuzu almak için sabırsızlandığınız için gidip şubeden kargonuzu alıyorsunuz. Şube bu şekilde hiç yorulmadan teslimat yapıyor. Her kargo firması bunu yapıyor demiyorum, sözüm meclisten dışarı fakat yapanlar veya hava koşullarını kendi lehinde kötüye kullananlar var.

Bende İstanbul /Bağcılardayım nezaman Yurtiçi Kargo dan sipariş etsem hiçbirzaman kapıma gelmedi siparişlerim.Her seferinde ben onların merkezine gidip ordan alıyorum ürünleri.Her seferindede azarlıyorum onları.Ne imiş efendim sizin oturduğunuz yere servis yokmuş(!).Karla marla alakası yok bunlar işi tembelliğe vurmuş.Diğer kargolar çok iyi hizmet veriyor.Artık siparişlerimde Yurtiçi Kargoyu seçmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı