Yurtiçi kargo nasıl iade gönderebilirim?

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İncehesap'tan iade talebi oluşturdum. Bana bir kod ve adres verildi ( resim olarak ekliyorum).
aaaaa.png

Bugün çok değerli, mükemmel, süper yurtiçi kargoya gittim. Durumu anlattım böyle böyle bana bir kod verildi. Bu kod ile bu adrese gönderi iadesi yapacağım. Çalışan ne dese beğenirsiniz? Bu kod ne kodu? Dedi bende dedim iade kodum. Dedi ben bunu ne olarak işaretleyeceğim sisteme? Benimle dalga geçiyor galiba onu ben nasıl bilebilirim ben miyim çalışan? Sensin orada çalışan. Bana ısrarla diyor ki bu ne kodu? Anlatıyorum iade yapacağım firma bana bu kodu verdi yok. Kısacası ben bunla işlem yapamam dedi ve kaldık böylece. Ülkede düzgün kargo firması yok. Bu durumda ne yapmam gerek? Bu gün kapanma saatlerine yakın gittim sadece birisi bakıyordu yarın tekrar gideceğim. Ayrıca İncehesap'ın kendisini de arayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle yeni elemandır. Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın olmadı onlar size kurye göndersin maalesef kargo çalışanları genel olarak kötü.

Yarın yine git kardeşim sallamış resmen. O kod ile adres filan söylemene gerek kalmıyor direkt aldığın yerin adresine o kod tanımlı oluyor.

Ürünü kutulayın, üzerine gönderici adıni yazın, gönderilecek adresi yazıp bir yerine de biraz daha büyük puntolarla kodu yazın ve bu konudaki bilgili personeli talep edip koliyi teslim edin.

İncehesap'tan iade talebi oluşturdum. Bana bir kod ve adres verildi ( resim olarak ekliyorum).
Eki Görüntüle 477049
Bu gün çok değerli, mükemmel, süper yurtiçi kargoya gittim. Durumu anlattım böyle böyle bana bir kod verildi. Bu kod ile bu adrese gönderi iadesi yapacağım. Çalışan ne dese beğenirsiniz? Bu kod ne kodu? Dedi bende dedim iade kodum. Dedi ben bunu ne olarak işaretleyeceğim sisteme? Benimle dalga geçiyor galiba onu ben nasıl bilebilirim ben miyim çalışan? Sensin orada çalışan. Bana ısrarla diyor ki bu ne kodu? Anlatıyorum iade yapacağım firma bana bu kodu verdi yok. Kısacası ben bunla işlem yapamam dedi ve kaldık böylece. Ülkede düzgün kargo firması yok. Bu durumda ne yapmam gerek? Bu gün kapanma saatlerine yakın gittim sadece birisi bakıyordu yarın tekrar gideceğim. Ayrıca İncehesap'ın kendisini de arayacağım.
Personel bilgisiz, eğitimi tamamlamamış belli ki, ayrıca orada başka eleman yok muydu sadece ikiniz mi vardınız? Eğer başkaları da varsa size yardımcı olmamışlarsa, şikayetvar.com yazınız, başka şubeye gitmeyi deneyin. O şubeyi de şikayet edin. Böyle böyle düzelecekler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı