Yurtiçi Kargo ne zaman gelir?

beratcfc38

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| R5 5500 | MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8G | MSİ B450M-A PRO MAX | 16 GB RAM |
Arkadaşlar bugün yani 5 Kasım da Yurtiçi Kargo ile bilgisayar sipariş verdim. İstanbul'dan Kayseri'ye gelecek. Kendi sitelerinde 8 Kasım diyor ancak yine de yarın yani 6 Kasım da gelme ihtimali var mıdır? Belki daha geç yazmasına rağmen erken gelen biri olmuştur. Bunun için soruyorum.

Çok nadir bu şekilde erken gelme durumu oluyor da siz yine de çok heveslenmeyin. Bu her zaman olan bir şey değil çünkü.

Sakin olun hocam bugün aldıysanız eğer ancak ayın 8'ine kargoya verirler(kargoya vermedilerse). İyi ihtimalle 8'i gibi gelir siz ona 10-11 gibi gelir.

Arkadaşlar bugün yani 5 Kasım da Yurtiçi Kargo ile bilgisayar sipariş verdim. İstanbul'dan Kayseri'ye gelecek. Kendi sitelerinde 8 Kasım diyor ancak yine de yarın yani 6 Kasım da gelme ihtimali var mıdır? Belki daha geç yazmasına rağmen erken gelen biri olmuştur. Bunun için soruyorum.

Tam bilememekle birlikte elinizde takip no var ise kargonun sisteminden takip edip şubeye ulaştığında kendiniz oradan alabilirsiniz.

Bu sayede bir gün kazanmış olursunuz çünkü şubelere kargolar genelde gece 4 5 gibi gelir ama size ulaşması dağıtım yapayım kuryeye bağlı paketleri genelde en sona bırakırlar.

Tam bilememekle birlikte elinizde takip no var ise kargonun sisteminden takip edip şubeye ulaştığında kendiniz oradan alabilirsiniz.

Bu sayede bir gün kazanmış olursunuz çünkü şubelere kargolar genelde gece 4 5 gibi gelir ama size ulaşması dağıtım yapayım kuryeye bağlı paketleri genelde en sona bırakırlar.
Sağol teşekkürler
Bir sorum olacak. Yurtiçi Kargo bayileri pazar günü kapalı ancak Yurtiçi Kargo araçları çalışıyor mu? Çünkü cuma saat 19:30 da transfer sürecinde dedi halen transfer sürecinde.(bu arada şubeden alacağım)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı