Yurtiçi Kargo Şubeye ulaşan ürünü aynı gün dağıtıma çıkarır mı?

Hacen

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;
Cuma günü kargoya verilen ürün bugün saat 9'da şubeye ulaşmış durumda. Bugün dağıtıma çıkar mı yoksa gidip kendim mi almam lazım? Cevaplarınızı bekliyorum.

Şimdiye kadar dağıtıma çıkmadıysa bugün dağıtıma çıkmaz daha.
Bir anlık sinirle kızgın attım. Hocam kargolar ne zaman dağıtıma çıkartacaklarına dair bir ibare bulundurmuyor. MNG kargo Cumartesi şubeye gelen kargoyu saat 11 gibi dağıtıma çıkarttı. HepsiJet şu zamana kadar hiçbir kargomu saat 12.21'den önce dağıtıma çıkartmadı. Soruya gelince çok büyük bir ihtimalle dağıtıma çıkacaktır.

Cevabın için teşekkür ederim ama az önce dağıtıma çıkmış. :D
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bizim burada dağıtıma hep 9'da çıkıyor ürünler. 300'e yakın ürün aldım, 9'dan sonra dağıtıma çıkmadı hiçbiri. :D

12'de de benim elimde oluyor genelde. İlginç, demek ki bölgeden bölgeye değişiyor.

Sabah vardıysa çıkar gitsen bile dağıtımda olduğu için alamazsın eğer öğlen veya akşam geldiyse bir sonraki gün gelir ortalama.

Bizim burada dağıtıma hep 9'da çıkıyor ürünler. 300'e yakın ürün aldım, 9'dan sonra dağıtıma çıkmadı hiçbiri. :D

12'de de benim elimde oluyor genelde. İlginç, demek ki bölgeden bölgeye değişiyor.
Bende de değişik, ara sıra sabah 10 gibi elimde olurken kimi zaman akşamüstü elimde oluyor.

Geri
Yukarı