Yurtiçi Kargo teslim almadan önce kargoyu açtırıyor mu?

Daha fazla  
Yurtiçi Kargo'dan kargo bekliyorum. Acaba onlar kargoyu açtırıyor mu? Çünkü herhangi bir sorunda kabul etmek istemiyorum. Bugün kargoya verilmiş saat 9:37'de fakat hiçbir işlem yapılmamış, neredeyse saat 5 oldu. Bu normal mi? Çünkü geçen hafta PTT'den kargom geldi ve onlar çok hızlı şekilde belge düzenlendikten sonra taşıdılar ve 3 güne bana geldi. Sabah gerçekleşen işlem taşıma belgesi düzenlenmiş yurtiçinde. Umarım çok fazla beklemez. Tahmini teslim 21 Ocak olarak gözüküyor.

Açtırmak zorunda aslında. Fakat ben de yaşadım bu durumu şaka gibi ama telefon kılıfı siparişi verdiğimde adam asansöre paketi bırakıp gitti :). Kimseyi göremedim, asansör açıldı, bir baktım kargo yerde.

Hepsi kargoyu açtırmak zorunda. Kapıda bekleyin kontrol edeceğim diyin. Gİdemez söylense de gidemez.Bekleyecek Öyle bırakıp giderse de pakedi açmadan kargo şubesine gidin ve bunu kapıma bırakmışlar kimse teslim almadı diyin. Sonra kargomu teslim almaya geldim diyip pakedinizi orada açıp alın.

Benim arkadaşımın başına geldi. Telefonunu öyle bırakıp gittiler asansöre açmadık. Götürdük şubeye bunu asansöre koymuşlar diye geri iade ettik. Sonra orda teslim alıp kontrol ettik.

Önceden ödemesini yaptıysan, yani kapıda ödemeli bir ürün değilse açtırıyorlar ama arkadaşların dediği gibi bırakıp gitme derdinler, o yüzden rica et. Ben Vatan'dan telefon almıştım UPS ile geldi, daha ben söylemeden adamın kendisi açıp kontrol etmemi istedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı