Yurtiçi kargo teslim edilemeyen kargo yarın gelir mi?

Mustafa773

Hectopat
Yurtiçi Kargo'dan bugün sabah 10 da dağıtıma çıktı denildi kargom akşam oldu gelmedi hala, kargo takipten baktığımda teslim edilemedi yazıyordu bilmediğim bir sebebten. Müşteri hizmetlerini aradım şubeden gidip almanız gerekiyor dedi ama bilemiyorum, benlik bir durum yok kendi hataları yarın dağıtıma çıkartırlar mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haftanın ilk günü olduğundan dolayı teslim edilmesi gereken paketler birikmiştir.
Evet, dağıtıma çıkarıyorlar, ancak hepsine yetişemeyince onlar da teslim edilemedi şeklinde not düşüyorlar. Aksini gösteren bir durum yoksa, normal şartlarda ertesi gün tekrar dağıtıma çıkarıp teslim ediyorlar.

Haftanın ilk günü olduğundan dolayı teslim edilmesi gereken paketler birikmiştir.
Evet, dağıtıma çıkarıyorlar, ancak hepsine yetişemeyince onlar da teslim edilemedi şeklinde not düşüyorlar. Aksini gösteren bir durum yoksa, normal şartlarda ertesi gün tekrar dağıtıma çıkarıp teslim ediyorlar.

Teşekkür ederim hocam umarım çıkartırlar, işte oluyorum ebeveynim gidip almak zorunda çok uzak gitmesini de istemiyorum.

Yürüme mesafesi 40dk araba ile 10 dakika
Tamam o zaman yarın teslim ederler, zaten etmeleri de gerekiyor.

Kargocular yoğun zamanlarda böyle yapabiliyorlar, bu tür durumlarla çok karşılaştım. Ertesi gün teslim ediyorlar. Yurtiçi Kargo paketleri 3 gün bekletiyor, en kötü senaryoda bile 3. gün kendiniz alma şansınız olur. Ama buna gerek kalmaz zaten, yarın kendileri teslim ederler. Yarın gün içinde arayan olmazsa, gerekirse şubeyi ararsınız.👍

Tamam o zaman yarın teslim ederler, zaten etmeleri de gerekiyor.

Kargocular yoğun zamanlarda böyle yapabiliyorlar, bu tür durumlarla çok karşılaştım. Ertesi gün teslim ediyorlar. Yurtiçi Kargo paketleri 3 gün bekletiyor, en kötü senaryoda bile 3. gün kendiniz alma şansınız olur. Ama buna gerek kalmaz zaten, yarın kendileri teslim ederler. Yarın gün içinde arayan olmazsa, gerekirse şubeyi ararsınız.👍
Teşekkür ederim hocam 😊👍

Geri
Yukarı