Yurtiçi Kargo Uzun Kargo Süresi

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GittiGidiyor'dan 2 adet ürün siparişi verdim. Fakat tahmini teslimat zamanı Yurtiçi Kargo'nun sitesinde 27.08.2018 olarak belirtilmiş. Bugünden hesaplarsak 9 gün sonra elime ulaşacak sanırım. Ürünler 600 km'den biraz daha fazla mesafe'den geliyor. Yurtiçi Kargo sitesinde bu mesafenin 2 iş günü içinde teslim edileceğini belirtmiş. Bu kargo süresinin neden bu kadar uzun süreceğini anlamadım.

Bayram tatili nedeniyle olabilir. Dağıtıma çıkmadan yani ürün kargo şubesine gelmişse ve kargo şubeniz açıksa hemen bugün alabilirsiniz.

Çok ters bir zamanda alışveriş yapmışsınız, bayramda kargo firmaları çalışmıyor. Ve bu süreçte sürekli yeni sipariş geleceği için çok birikecek, bayramdan sonra bile birkaç gün geç gelecektir. :)

Ben de dün n11'den alışveriş yaptım. Tahmini kargoya veriliş tarihi 28 Ağustos yazıyordu. Satıcıyla konuştum kargoya dün verdi bu sabah elime ulaştı.

Ama bayram nedeniyle 9 gün kargo firmaları çalışmayacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı