Yurtiçi Kargo'dan bugün kargoya verilen klavye ne zaman gelir?

Roger Taylor

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Palit RTX 4060 OC | ASUS Pro B550M-C | XPG Gammix D30 2x8 GB 3200 MHz | Kingston SNV2S 1 TB | Twinmos 512GB | Cooler Master CMP520 TG | Cooler Master Elite Nex 700W 80 Plus
Bugün gaming.gen.TR'den kendime klavye aldım. 17:40 gibi kargoya vermişler. Elime ne zaman geçer? İstanbul'dan Ankara'ya gelecek kargo.

Çarşamba günü eline olacaktır
Çünkü başka şehilerede uğruyor yolda oradaki kargıları alıyor yarın akşam ya da öğle transfer sürecine geçer çarşamba elimde olur.

Sanmam daha erken getirirler Yurtiçi Kargo bayağı hızlı çalışıyor bir terslik olmazsa yarın akşam 6 gibi elinde olur.

Saatini tahmin edemezsin çünkü teslimat güzargahı ile alakalı.
Bu gece ya da sabah erkenden dağıtım şubesine ulaşacağı garantisini veriyor musun?
Yarın teslimat şubesine ulaşsa bile akşam ulaşacaktır çarşamba günü de dağıtıma çıkar.
Çünkü kargo tek kişiye çalışmıyor

Saatini tahmin edemezsin çünkü teslimat güzargahı ile alakalı.
Bu gece ya da sabah erkenden dağıtım şubesine ulaşacağı garantisini veriyor musun?
Yarın teslimat şubesine ulaşsa bile akşam ulaşacaktır çarşamba günü de dağıtıma çıkar.
Çünkü kargo tek kişiye çalışmıyor
Hocam kargo takip sitesinde de tahmini teslimat salı yazıyor ama bakalım.

Şubeye gelişine bağlı, sabah saatlerinde gelirse yarın dağıtıma çıkar. Kargoya verildikten sonra 'Transfer Süreci'ne girdiyse yarın gelebilir.
Hocam şuan çıkış biriminde gözüküyor, daha 1 saat olmamış zaten kargoya verileli normaldir sanırım.

Geri
Yukarı