Yurtta kalan eşyalar

Aaaapşu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Üniversiteler tatil edildiğinde ilk olarak 3 hafta denildiği için eşyalarımın kışlık olanları ve üç hafta beni idare edecek olanları eve getirdim. Bugün dönem tamamen kapanmış eşyalarım yurtta kaldı, KYK'nın sitelerinde açıklama yok şu ortamda tabii ki kıyafet canındam önemli değil ama sonuçta benim eşyalarım yurttan nasıl alacağım? Benim durumumda olan var mı? Sizce gidip alınır mı? Çok kararsız kaldım.

Sosyal medyayı gezindim de yurdunuz karantina yurdu değilse dolaplar da kalan eşyalara dokunulmayacak, karantina yurdu ise depoya konulacak yazıyorlar. Bu süreçte zaten evdeyiz eşyaya ihtiyacım yok ama durum normale döndüğün de eşyalarım yerinde bulabilir miyim acaba?
Şu durumla inşaallah karşılaşmayız.

Dosya Ekleri

• bacim-sultan-yurduilgisiz-ve-saygisiz-tavir-1.jpg
    bacim-sultan-yurduilgisiz-ve-saygisiz-tavir-1.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 136
Verseler bile şu anda almanız çok mantıklı olmaz. Yurtta kalanlar, %90 corona teşhisi koyulan kişiler. Hatta değerli eşyanız yoksa unutun gitsin, sağlıktan önemli değil.

Yurt bana dün sabah mesaj attı, okul tatili yaza kadar uzadığından eşyalarınızı gelip alabilirsiniz diye. Allah'tan eşyalarımın hepsini getirmiştim, yurdum karantina için kullanılıyor :(

Geri
Yukarı