Yusuf-Kayaalp Hünkar sistem alınır mı?

sofistike38

Hectopat
Daha fazla  
Bu sistem nasıl sizce? Almaya değer mi? Birkaç değişiklik yaptım bunlar uygun mu? Başka neler önerirsiniz? Ya da fiyatı uygun mu? Önerilerinizi bekliyorum.

Bu sistem nasıl sizce? Almaya değer mi? Birkaç değişiklik yaptım bunlar uygun mu? Başka neler önerirsiniz? Ya da fiyatı uygun mu? Önerilerinizi bekliyorum.

Kirvem fiyat biraz yüksek geldi bana.

Alınmaz hocam sakın almayın 40.000 lirayı ona vereceğine;
Bunu al daha iyi. İşlemci 1 tık düşük ama 40.000 TL verip onu alacağıma bu attığımı alırım.

Alınmaz hocam sakın almayın 40.000 lirayı ona vereceğine;
Bunu al daha iyi. İşlemci 1 tık düşük ama 40.000 TL verip onu alacağıma bu attığımı alırım.
Alınmaz diye söyleyip yine alınmayacak bir sistem atmışsınız.

Nesi kötü? 14. nesil i3 gayet iyi bence.
Önceki sistem Ti ama bu değil. 2 fark bu ama o sistem de aşırı pahalı.
Hocam güncel sistemler hakkında bilgi sahibi olmadığınızı anlıyorum. 30k'ya hiçbir şart altında DDR4 bir sistem alınmaz aynı fiyata bütün parçaları kaliteli R5 7500F+4060ti'lı bir sistem kolaylıkla alınabilir. Sizin sisteminiz hem DDR4 hem Rampage PSU'ya sahip hem 4060 hem de pahalı. Hem de bardak hediyeli attığım...

Nesi kötü? 14. nesil i3 gayet iyi bence.
Önceki sistem Ti ama bu değil. 2 fark bu ama o sistem de aşırı pahalı.
Aradaki fark sence sadece ti olup olmaması mı? İşlemcisi ne olduğuna baktınız mı hiç? DDR4 sistem iyi mi? 7500F'in DDR5 sistem olduğunu daha bilmiyorsunuz bence. Attığınız sistem nereden bakarsan bak kötü sistem. @170981 atmış olduğu sistemi tekrar atmayayım yukarıda var. Aynı fiyata daha iyisi. Şimdi sorgulayabilirsiniz "attığım sistem acaba iyi mi?" diye.

Yükselttiğim parçalara tam olarak baktınız mı? Çünkü ilk başta yazan parçalar default olanlar.
7500F'i 7600 yapmışsınız, RAM yükseltmişsiniz. 7600 zaten 7500F ile tek farkı dahili ekran kartı olması başka hiç bir farkı yok. (0.1 GHz'ye farka fark diyorsanız ayrı)Yine de o fiyata değmez. Aynı fiyata 4070 SUPER ekran kartları var hocam. İtopya diye çok fazla para veriyorsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı