Yuukrp kanalı nasıl bir kanal?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yuukrp haklı dostlar zaten korsan olması başlı başına kötü bir şey yani her türlü risk var içinde.
Korsan olması evet kötü doğru ama virüs demek saçmalıktan başka bir şey değil. Kanıt göstersin diyoruz aynı şeyleri dolandırıp video çekiyor. False positive diyoruz, adamın daha ne olduğundan haberi yok. Kendini küçük düşürüyor sadece.

Yuukrp haklı dostlar zaten korsan olması başlı başına kötü bir şey yani her türlü risk var içinde.

İnsanlar yanlış anlattığını söylediği için linçliyor ben şahsen Yuukrp'ın haklı olduğunu düşünüyorum ama korsan bir oyun zaten savunmamalı insanlar.

Hocam yapma etme ya sence crack kullanan birisi ne için kullanıyor parası olmadığı için bağış yapacak adam crack kullanmaz desteklediğiniz olaya bak.
Arkadaşım bu korsanlara bağış atmama durumu tek bizde yok. Millet ideolojik olarak bile program kırıyor senin anlattığın hala para.

Korsan olan herşey hiçbir şekilde güzel bir şey değil zaten.Ama virüslü olup olmadığı belli değil.Benim kafam çok karışık ve bu olayı kapatcam ben ayrıca bu konuyu "Takip etmeyi bırak" seçeneğini kullanarak bırakcam sıktı artık,neyse.

Korsan olması evet kötü doğru ama virüs demek saçmalıktan başka bir şey değil. Kanıt göstersin diyoruz aynı şeyleri dolandırıp video çekiyor. False positive diyoruz, adamın daha ne olduğundan haberi yok. Kendini küçük düşürüyor sadece.

Siz nereden biliyorsun virüs olmadığını bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.

Tam emin değilim ama DXDIAG verisi 10 günden daha eski ise yeni donanım takılma ihtimaline karşı DXDIAG verisini yeniliyor.
...
Screenshot_20230125-134321_Discord.png

Bir arkadaş T-Launcher'dan paramı alıyorsun diye geldi arkadaşlık isteği atarak :D

Siz nereden biliyorsun virüs olmadığını bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.
Kanıt diye düşündükleri şeyi atıyorlar, çürütüyoruz. Boş boş konuşmuyoruz, videoya karşı düşüncelerimi burada açıkladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı