Çözüldü Yuvarlak kafalı karakterlerin birbirini aşağı düşürdüğü IO tarzı oyun nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sandmanx07

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
// XEON E3 1230 3.20 GHZ // 16 GB RAM // ZOTAC GTX 770 2 GB // 256 GB SSD 500-550MB // WINDOWS 10 PRO //
Karakterimiz yuvarlak kafalı bir karakterdi ve özelleştirebiliyorduk. Mapler vardi tuşlar sağ ok, sol ok, yukarı ok ve aşağı ok. Arıyorum bulamıyorum bilen var mı?
Böyle oyuncular birbirlerine vurarak aşağı düşürüyordu, ve kazanıyordu.

1682801591923.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende çok oynadım zamanında hocam.

Hocam söylediğim oyunda karakterlerimizi her türlü logoya çevirebiliyorduk ama beyin işi Chrome, YouTube aklına ne geliyorsa Türkiye.

Hocam aklıma geldi şu an YouTube'a şey yazacağım IO Game Chrome logosu falan nasıl yapılır diye.

Hocam bunu aratarak aşağıda buldum oyunun adı bonk. IO çok mutlu oldum.

1682802540740.png

Zevkli oyun oynamanızı öneririm.
Karakterimiz yuvarlak kafalı bir karakterdi ve özelleştirebiliyorduk. Mapler vardi tuşlar sağ ok, sol ok, yukarı ok ve aşağı ok. Arıyorum bulamıyorum bilen var mı?

Eki Görüntüle 1760109

Oyunu hatırlıyorum adını unuttum 1 dk araştırıp gelıyorum umarım bulurum.

Eki Görüntüle 1760109

Silahlı arena 2 yazınca çıkan oyun olabilir ben benzettim dediklerinize.

Bende çok oynadım zamanında hocam.

Hocam söylediğim oyunda karakterlerimizi her türlü logoya çevirebiliyorduk ama beyin işi Chrome, YouTube aklına ne geliyorsa Türkiye.

Hocam aklıma geldi şu an YouTube'a şey yazacağım IO Game Chrome logosu falan nasıl yapılır diye.

Hocam bunu aratarak aşağıda buldum oyunun adı bonk. IO çok mutlu oldum.

1682802540740.png

Zevkli oyun oynamanızı öneririm.

Çözüm

Geri
Yukarı