Yuzu ile EA FC 24 oynanabiliyor mu?

Bende araştırdım ama yok be.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alın bu var ama Süper Lig %15 güncel. 5 büyük lig %80 güncel diğerlerine bakmadım. Formalar tüm liglerde %90 güncel. 2024 süper ligde Galatasaray hariç tüm takımların formaları 2024. bende gsliyim formanın güncel olmadığını görünce sinirlendim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alın bu var ama Süper Lig %15 güncel. 5 büyük lig %80 güncel diğerlerine bakmadım. Formalar tüm liglerde %90 güncel. 2024 süper ligde Galatasaray hariç tüm takımların formaları 2024. bende gsliyim formanın güncel olmadığını görünce sinirlendim.

Hocam bu yamalı yalnız başlıkta FIFA 23 yazmış videonun sahibi

Bende araştırdım ama yok be.

hocam konu hortlatıldı aylar öncesi kış transfer yaması var mı diye sormuştun linkten kurabilirsin

hocam konu hortlatıldı aylar öncesi kış transfer yaması var mı diye sormuştun linkten kurabilirsin.

Biz emulatör diyoruz siz normal FIFA 23 atıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı