ywotwxsdesej.dll nedir?

rdawastaken

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta ki DLL dosyasını Windows güvenliği tehdit olarak görüyor fakat eylemleri başlat desem de silinmiyor. Kaspersky ile tam tarama yaptım Windows güvenliğindekiyle alakasız bir dosyayı sildi ve onun dışında hiçbir bir şey bulamadı. Fotoğrafta gösterdiği yolda temp dosyasında ise hiçbir şey yok buga girmiş olabilir mi girmediyse nasıl silerim?

1651352357903.png

Malwarebytes ile tam tarama gerçekleştirin. Eğer sorun çıkmadıysa virüs yok demektir. Sanırım Cheat Engine programı ile ilgili bir dll. Bu arada tehditin bulunma tarihi 16.11.2020 diyor?

Korsan program adına sadece Cheat Engine kullanmıştım ondan bir kalıntı olabilir mi?
öyle ise pcye bir zararı olur mu?
Zararı olup olmadığını ancak antivirüs söyleyebilir. Kaspersky genellikle tam zamanlı koruma için kullanılır. Detaylı arama için Malwarebytes daha gelişmiş bir yazılım kullanabilirsiniz. Gerçi Kaspersky aynı dosyayı tehdit olarak algılamadıysa muhtemelen False-Positive'dir.

Zararı olup olmadığını ancak antivirüs söyleyebilir. Kaspersky genellikle tam zamanlı koruma için kullanılır. Detaylı arama için Malwarebytes daha gelişmiş bir yazılım kullanabilirsiniz. Gerçi Kaspersky aynı dosyayı tehdit olarak algılamadıysa muhtemelen false-positive'dir.

Yok öyle bir şey. Pua demiş zaten istenmeyen yazılım virüs değil.

Zararı olup olmadığını ancak antivirüs söyleyebilir. Kaspersky genellikle tam zamanlı koruma için kullanılır. Detaylı arama için Malwarebytes daha gelişmiş bir yazılım kullanabilirsiniz. Gerçi Kaspersky aynı dosyayı tehdit olarak algılamadıysa muhtemelen False-Positive'dir.
Malwarebytes ile de denedim herhangi birşey bulamadı kesin olarak false-positive diyebilir miyiz hocam?

Geri
Yukarı