Z kitap açılmıyor

ibrahim oğuz

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar bir yayın evinin Z kitap uygulamasını kullanıyorum. Notebookta Windows 7 kurulu. İnternete bağlı iken kitap uygulamasına giriş yapamıyorum. Ama interneti kapatınca giriş yapıyor.
Aynı uygulamayı masaüstünde denedim orada Windows 10 kurulu, hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Yardımcı olur musunuz?

açılmayan kitapları d sürücüsüne atıp yönetici olarak çalıştırın genelde açılıyor. eğer olduysa çözüm diye raporlar mısınız.

İyi günler arkadaşlar bir yayın evinin Z kitap uygulamasını kullanıyorum. Notebookta Windows 7 kurulu. İnternete bağlı iken kitap uygulamasına giriş yapamıyorum. Ama interneti kapatınca giriş yapıyor.
Aynı uygulamayı masaüstünde denedim orada Windows 10 kurulu, hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Yardımcı olur musunuz?
Z kitap ın internet erişimini kesmek için, Denetim masasindaki Windows Güvenlik duvarında girip sol taraftan gelismis seçenekler, orada giden, gelen kurallar diye birsey olacak. Giden kurallara sağ tıklayıp yeni kural diyin. (Program diyip) Sonra z kitap in exe sini seçin. İlerleyince orada çıkacaktır. (Ama exe nin yerini değiştirmeyin ayar bozulabilir.) Hatta youtube ta "Bir programın internet erişimini kesmek" yazınca detaylı bir şekilde çıkıyor.

Geri
Yukarı