Z170A Tomahawk Monterey kurulamıyor

Erdoğann

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci AMD Ryzen 5 2600
Anakart Asus Prime-B450M-K
Ram 16,0 GB
Ekran Kartı GeForce GT 1030
SSD veya HDD modeli Kioxia Exceria SATA.
Anakart Z170A Tomahawk.
İşlemci i7-6700K.
Tüm USB portları tek tek denedim.

IMG_1075.JPG

IMG_1076.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi imaj ve hangi config ile denediniz?
6.nesil Intel Skylake config ile denedim.

@yusufklncc sunduğu çözümü denemedim vermiş olduğu çözüm hakkında bilgim yok.
Windows'a geçin, aşağıdaki linkten sağ üstten code kısmına basıp .zip şeklinde indirin, zipin içindekileri bir klasöre çıkartın, .bat uzantılı dosyayı açın, ProperTree açıldıktan sonra sol üstten file kısmından opena basın ve USB'nin içindeki config.plist'i seçin, sonra Ctrl+F basıp boot-args araması yapın, çıkan sonuç mavi seçili şekilde karşınıza çıkacaktır, boot-args'ın sağ tarafına iki kez basın ve bir boşluk bırakıp @yusufklncc'ın söylediği -uia_exclude_ss argümanını girin ve kaydedip çıkın.

Windows'a geçin, aşağıdaki linkten sağ üstten code kısmına basıp .zip şeklinde indirin, zipin içindekileri bir klasöre çıkartın, .bat uzantılı dosyayı açın, ProperTree açıldıktan sonra sol üstten file kısmından opena basın ve USB'nin içindeki config.plist'i seçin, sonra Ctrl+F basıp boot-args araması yapın, çıkan sonuç mavi seçili şekilde karşınıza çıkacaktır, boot-args'ın sağ tarafına iki kez basın ve bir boşluk bırakıp @yusufklncc'ın söylediği -uia_exclude_ss argümanını girin ve kaydedip çıkın.
222.jpg

Yazdıklarınızı aynen uyguladım aynı sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı