Z2 ısınma sorunu

ukmawxu

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF GAMING B660M-E D4 mATX 1700P
16 GB DDR4 3200 Mhz PNY XLR8 GAMING RAM (8GBx2)
INTEL CORE i5-12400F 2.5Ghz 18MB 1700p 12.NESIL
1TB KINGSTON NV2 SNV2S/1000G M.2 NVMe SSD
ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING GDDR6X 192 BIT
ASUS TUF GAMING GT301 ARGB USB 3.1 ATX KASA
NZXT C750 PA-7G1BB-EU 750W 80+ GOLD POWER
SUPPLY
Meslek
(öğrenci)-(Barista)
Arkadaslar Z2 kullanıyorum cok memnunum fakat cok ısınıyor 5dk kadar oyun oynuyorum elimi rahatsız edecek kadar ısınıyor bu normal mi

Pil ve işlemci ısısı performans gerektiren durumlarda genelde sıcaktır. Telefonunuzun kasası metal olduğu için ısıyı her bölgeye iletiyor. Bunun problem olduğunu düşünüyorsanız servise danışın.

Telefonu ne zaman aldınız? Telefonunuzun serisi nedir? Ayrıca oyunlarda kaç dereceyi buluyor sıcaklık? Son olarak hangi oyunlarda çok ısınıyor? Bende de z2 var çok ısınıyor dediğniz oyunlardan bikaçını yazarsanız bende kendi telefonumda denerim değerleri karşılaştırırz.

Telefonu ne zaman aldınız? Telefonunuzun serisi nedir? Ayrıca oyunlarda kaç dereceyi buluyor sıcaklık? Son olarak hangi oyunlarda çok ısınıyor? Bende de z2 var çok ısınıyor dediğniz oyunlardan bikaçını yazarsanız bende kendi telefonumda denerim değerleri karşılaştırırz.

Z2 nin hangi seri numaralı modelleri alınmalı acaba. Bende alacagım dikkat etmek için soruyorum

Fıfa15 ve score gibi oyunlarda ısınma yaşıyorum kac derecedir bilemiyorum ama cok rahatsız edici bir sıcaklık elim yanıyor yani

Her telefon ısınıyor, hele yeni aldıysanız alışırsanız ama "elim yanıyor" diyorsunuz. Benim note 3 de bayağı ısınıyor oyundayken filan. Yüzünüze filan değdirince bariz yüksek ısıyı fark ediyorsunuz ama yakma kadar ise, bir servise vermenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı